2020 tesettür tunik

Yeni Sezon İşlemeli Tunik Modelleri

Yeni Sezon İşlemeli Tunik Modelleri

Sezonun en beğenilen tunik modellerinden biri işlemeli tuniklerdir. İnce ve renkli işlemelerin bulunduğu tunik modelleri, tunik seven tesettürlü hanımların ilgi odağına girmektedir. Bu tarz tunikler her sezon, içerisinde bulunduğu sezonun renkleri ile işlenmektedir. İlkbahar aylarında çiçek desenlerinin bulunduğu işlemeler ile birlikte sonbahar aylarında yaprak desen işlemeleri görülmektedir. Kış aylarında kırmızı ve yeşil renginin hakim olduğu bu işlemeler 2020 tesettür tunik modasına damga vurmaktadır.

2020 tesettür tunik modellerinde işleme çalışmaları kollarda daha sık görülmektedir. Tuniğin genelinin boş bırakıldığı ve yalnızca kollara işlemelerin bulunduğu tunik modellerine güzel bir hava katılmaktadır. Bu tuniklerin bol ve alt kısmının açılan tarzda olması da işlemeli tuniklere hareket katan detaylardan biridir. Yanlarında kısa yırtmaçların bulunduğu tuniklerde işe omuz kısmında işlemeler bulunmaktadır.

İşleme Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür tunikler ile kombin yapmak isteyen çoğu hanım sezonun modasını takip ederek doğru parçalar satın almaktadır. Kollarında renkli ipler ile işleme bulunan tesettür tunikleri kombinlerken dikkat edilmesi gerekilen birkaç durum vardır. Bunlardan biri gidilecek mekana uygun model seçimidir. Günlük bir kombin yapmak isteyen bir kişi İspanyol paça pantolonun üzerine kollarında işleme detayları bulunan tunik modelini kombinlemektedir.

Daha şık bir lokasyon için 2020 tesettür tunik modellerinde yaka kısmı altın rengi ip işlemeli olan tunikler ile altına kumaş volanlı etek seçimi yapılabilir. Bu kombinin üzerine altın sarısı saten eşarp seçimi daha uygun olacaktır. Aynı zamanda ayakkabı seçiminde de topuklu bot, kış ayları için uygun görünüme sahip olunmasını sağlayacaktır.

Yeni Sezon Farklı Tunik Modelleri Nelerdir?

Sezonun en yeni tunik parçalarından biri kenarları yırtmaçlı ve yırtmaç kısmının farklı bir kumaş ile kapatıldığı tuniklerdir. Düz renk sade tuniklerin yırtmaç kısımlarının desenli kumaş ile kapatılması tuniğe hareketli bir hava katmaktadır. Aynı zamanda tuniğin uzun ve bel kısmının kemerli olması da sezonun en moda ve beğenilen tunik modellerinden birini ortaya koymaktadır. Bu tarz tuniklerde genellikle deri kumaştan tasarlanan kemerler kullanılmaktadır. Tuniği daha bohem bir havaya sokmak için kemerin toka kısmı ise altın rengi olarak belirlenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir