tesettür tunik

Üç Boyutlu Çiçek Detaylı Kap Modelleri

Üç Boyutlu Çiçek Detaylı Kap Modelleri

Üç boyutlu çiçek tasarımları yeni sezon kıyafetlerin ve elbiselerin üzerinde sıkça rastlanmaktadır. Kıyafeti olduğundan daha güzel bir modele dönüştüren üç boyutlu çiçekler yeni sezon tesettür kap modellerinde de işlenmektedir. Yaka kısmında bulunan üç boyutlu çiçekler ile daha tatlı bir görünüm sunan tesettür kap modellerinde bu sezon sonbahar ve kış aylarını yansıtan renkler kullanılmaktadır. Özellikle kırmızı renginin sıkça kullanıldığı kap modellerinin yaka kısmında bulunan üç boyutlu çiçekler ise daha açık tonlarda yerleştirilmektedir.

Kap modellerinin bel kısmında bulunan kuşak ise kapın daha zarif durmasını ve beli kavramasını sağlamaktadır. Bu tarz kap modelleri çoğunlukla sonbahar aylarında tercih edilmektedir. Yaka kısmında bulunan çiçekler ile şık bir görünüm sağlayan bu kaplar, aynı zamanda kişiye rahat bir beden de sunmaktadır.

Üç Boyutlu Çiçek Detaylı Kap Kombini Nasıl Yapılır?

Yeni sezonun en beğenilen parçalarından biri üç boyutlu çiçek detaylarının bulunduğu kap modelleridir. Bu kap modelleri ile kombin yapmak isteyen kişiler kış parçalarını tercih edebilir. Krem rengi ya da kırık beyaz salaş kazak ile altına fitil kumaş bol paça krem rengi pantolon seçimi kışı yansıtan bir kombin yapılmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda bu kombinde kazak ile pantolonun bel kısmına takılan altın tokalı kemer ise bohem bir hava katacaktır.

Üzerine giyilen üç boyutlu çiçeklerin bulunduğu tesettür kap ise kombinin canlılık kazanmasına yardımcı olacaktır. Bu kap seçimlerinde kırmızı ya da sarı renklerini tercih etmek kombin için daha doğru bir seçim olacaktır. Böylelikle güzel bir görünüm elde edilebilir.

Tesettür Kap Kış Modası Nedir?

Kap modelleri ile kışa uygun bir kombin yapmak isteyenler için yeni sezon parçalar bulunmaktadır. Bu kap modellerinde dizin altına uzanan kap modelleri karlı havalar için uygun bir dış giyim parçası olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda kalın kumaş olması ve yaka kısmının dik duruşu ile kışı yansıtan parçalardan biridir. Kap seçimi yaparken son moda detaylara da önem verilmektedir. Sezonun en moda parçalarından biri olan üç boyutlu çiçek yeni kap modasında sıklıkla görülmektedir. Böylelikle kış modasına uygun parça seçimi yapılmış olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir