tesettür tunik

Tunik Modelleri İle Hangi Giyimler Tercih Edilmelidir?

Tunik Modelleri İle Hangi Giyimler Tercih Edilmelidir?

Günümüzün en popüler giyim örneklerinden biri olarak ön plana çıkan birbirinden değişik tesettür tunik modelleri, özellikle tüm hanımların evlerinde dolaplarında duran birbirinden farklı giysiler ile yapılan kombin açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bütün bir yıl boyunca farklı yerlerde değişik giysiler ile kombin yapmak suretiyle her defasında yepyeni bir giysi giymiş gibi bir imkan yaratma fırsatı bulunabilmektedir. Bu bağlamda özellikle farklı kot pantolon veya keten ile birlikte kumaş pantolonlar eşliğinde her defasında harika bir görünüm yakalanabilmektedir. Özellikle yeni sezon kapsamında piyasaya sunulmuş birbirinden harika tunik modelleri, daha fazla kombin yapma şansını yanında getirmektedir.

 

Farklı giysilerle tunik giyimleri kombin yapmak

 

Bu yıl diz kapaklara kadar inen ve uç kısımlarındaki harika inci tasarımlarıyla göz kamaştıran yeni sezon tesettür tunik modelleri, birbirinden değişik kumaş ya da keten pantolonlar kapsamında harika bir görsel sağlamaktadır. Tabii aynı zamanda pileli bir etek üzerinde de yine farklı bir izlenim yaratabilmektedir. Ancak zaten bir etek görünümünde olduğundan dolayı pantolon seçeneği daha güzel bir tercih olmaktadır. Tabii son dönemlerde tunik modelleri üzerine giyilen yelek tasarımları da mükemmel bir kombin yaratma imkanı vermektedir. İster farklı renkler altında bir karışım yakalamak hissederse de bütün bir renk olarak aynı şekilde giyme imkanı eşliğinde birçok farklı yere katılım gerçekleştirilebilmektedir.

 

Zengin bir seçenek altında farklı tunikler ile kombin yaratmak

 

Diğer yandan geçen yıl olduğu gibi bu sene de yine buz mavisi renk tonundaki kot tesettür tunik modelleri hem kot pantolonlar ile hem de kumaş veya keten pantolonlar altında mükemmel bir kombin ve uyum sağlama şansı vermektedir. Tabii diz kapaklardan biraz daha aşağı inen yeni sezon bünyesinde en trend modeller altında bulunan kazak görünümlü tunik modelleri de, tayt tarzı pantolon çeşitleri altında mükemmel bir görsel sunmaktadır.

 

Diğer yandan kombi yaratma konusunda tunik modelleri de tercih edebilecek ayakkabı çeşitleri genellikle babet olarak hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Bu da daha sade ve daha karizmatik, şık bir görünümü yanında getiriyor. Çok uygun fiyatlar kapsamında birbirinden değişik tunik çeşitleri site bünyesinden satın alınabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir