tesettür tunik

Tesettür Tunik Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Tunik Nasıl Kombinlenir?

Tesettür tarzını benimsemiş olan kadınlar için en trend parçalardan biri tunik modelleridir. Rahat bir kesime sahip olmalarının yanı sıra şık bir kesime de sahiptir. Uzun veya kısa tunik modelleri ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Uzun tunikler sizleri, boy olarak da uzun gösterecektir. Etek ve pantolonlarla kombin yapmanız sizi oldukça şık gösterecektir.

Tuniklerin çeşitli aksesuarlarla bezenmiş farklı modelleri vardır. Fermuarlı tunikler, düğmeli tunikler veya kemerli tunikler bunlardan en çok talep edilenleridir.

Hem salaş hem de şık olmak istiyorsanız uzun tunikleri tercih edebilirsiniz. Geniş kesime sahip olmaları rahatlığını sağlarken, uzun olmaları da boyunuzu uzun göstermeye yarayacaktır.
Tesettür Tunikleri Kombinlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tunikler genellikle düz kumaşlardan dikilir. Dikilen bu tunikler boydan fermuara sahip olabilir, belden kuşaklı olabilir, belden veya etekten büzgülü olanlar olabilir ya da boydan boya düğmeli üretilmiş olabilir. Dikkat edilmesi gereken içinize giyeceğiniz etek ya da pantolondan uzun olmamalıdır. Giyeceğiniz tesettür tunik diz altında, diz üstünde ya da ayak bileğine kadar uzun olmalıdır. Bu tarz tunikler sizi daha şık gösterecektir.

Tesettür Tunik Kombinleri

Giymeyi planladığınız uzun tuniğin renk ve modeline uygun olan renklerden üretilmiş dar kesim pantolonlar seçerseniz yapmak istediğiniz kombin oldukça şık olacaktır. Şalvar kesim pantolonlar, bilekte pantolonlar ya da düz kesim pantolonları tesettür tunik ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey renk ve model uyumudur.

Aksesuar Seçimi

Şal ve eşarp modelleri ile şıklığa ulaşmanız daha da kolaylaşacaktır. Şal ve eşarp seçiminde dikkat edilmesi gereken durum renk seçimidir. Tuniğinizin içindeki renklerden oluşan modelleri seçmeniz hoş bir kombin yapmanızı sağlayacaktır. Uzun kolyeler, kemer, güneş gözlüğü gibi aksesuarlar kombinlerinizi tamamlayabilecek parçalardır. Spor ve şık olmak isteyen kadınlar için tunikler trençkot veya kap görevini üstlenebilir.

Yine kombininizin altına spor ayakkabı giymeniz tamamlayıcı olacaktır. Unutmayın, tesettür tunik ile spor ayakkabınızın rengi birbiriyle uyumlu olmalıdır. Eğer kombininiz için çok fazla ayakkabı seçeneğiniz yoksa siyah veya beyaz renk düztaban ayakkabı kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz ayakkabının sade olması tuniğinizi ön plana çıkaracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir