tesettür tunik

Tesettür Tunik Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Tesettür Tunik Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Günümüzde giyim sektörü hızla gelişiyor. Özellikle her zevke ve isteğe göre kıyafet çeşitleri vitrinlerdeki yerini alıyor. Gidilecek yere göre tercih edilen kıyafetler uyumlu aksesuarlar ile oldukça şık ve zarif bir görünüme kavuşuyor. Önemli olan hanımların kendilerine en yakışan kıyafetleri tercih etmeleridir. Günlük yaşamda ve özel davetlerde giyilecek olan kıyafetlerin uyumlu bir şekilde kombin yapılması gerekir. Tesettürlü hanımlar ise genellikle tercih ettikleri tunikleri farklı şekillerde kombin yapabilirler. Bu da şık bir görünüm sağlar.

Tesettür Tuniklerin Bakım Ve Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Hanımlar tesettür tunik modellerinin bakım ve temizliğine çok dikkat etmeliler. Bu kapsamda tunik satın alınırken bakım ve temizlik talimatı dikkatli bir şekilde okunmalı. Özel davetlere giderken giyilecek olan tunikler daha hassas kumaşlardandır.

Saten ve ya şifon kumaşlardan olan tunikler kuru temizlemede yıkanmalıdır. Günlük yaşamda sıklıkla kullanılan tunikler genellikle triko ve ya pamuklu olabiliyor. Bu tesettür tunik modelleri de çamaşır makinesinde dikkatli bir şekilde yıkanabilir. Düşük devirde yıkanan bu tunikler özenli bir şekilde ütülenmeli.

En Şık Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü hanımlar için birbirinden farklı tunik modelleri vitrinlerdeki yerini alıyor. Şık ve gösterişli tuniklerin yanı sıra sade tunikler de tercih ediliyor. Günlük yaşamda tesettür tunik modelleri çok sık tercih ediliyor. Özellikle diz kısmının üzerinde biten tuniklerde kapüşon da bulunabiliyor. Ayrıca bu tunikler düğme ve fermuarlar ile çeşitlendirilebiliyor. Bu şekilde de oldukça şık ve zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Özel davetler ise genellikle şık ve zarif tunikler tercih ediliyor. Bu tunikler tül ve danteller ile süsleniyor.

Tesettür Tuniklerin Kombini Nasıl Yapılmalı?

Tesettürlü hanımlar tunik seçiminde kendilerine en yakışan modelleri tercih ederler. Kişisel beğeniler ve zevkler doğrultusunda tuniklerin kombini yapılmalıdır. Günlük yaşamda giyilen tuniklerin altına tayt ve kot pantolonlar tercih edilebilir. Bu kombin spor ayakkabı ile tamamlanır. Ayrıca spor bir çanta da kullanılabilir. Bunun yanı sıra özel davetlerde giyilen tuniklerin altına topuklu ayakkabılar giyilebilir. Ayrıca bu kombin şık ve küçük bir çanta ile tamamlanır. Şık bir kombin de oluşturulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir