tesettür tunik

Tesettür Tunik Modası

Tesettür Tunik Modası

Tesettür modasında en çok tercih edilen parçalar genellikle tuniklerdir. Tunikler her türlü kıyafetle kombinlenebilen ve kadınların dolaplarında en fazla yer alan parçalardır. 2019 yaz sezonunda da tunikler kadınların gözdesi olan tesettür parçalarıdır.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da tunikler yaza uygun soft renklerle ve terletmeyen kumaşlardan üretilmiştir. Tuniklerin kadınların dolabında vazgeçilmez olmasının nedeni her türlü parça ile kolaylıkla kombin yapılabilmesidir. pantolonlar, etekler ve taytlarla kombinlenen bu güzide parçalar özellikle yaz aylarında tesettür modasının vazgeçilmezi arasındadır.

Tunikler Nasıl Kombinlenebilir?

Tunikler tesettür parçaları arasında en çok üretimi ve tasarımı gerçekleştirilen parçalardandır. Üretimin çok olması demek her sezon yenilenen ve sürekli olarak kadınların beğenisine sunulan parçalardan oluşması demektir. Tuniklerin kadınların beğenisine sunulabilmesi için tasarımlarının yenilenmesi ve güncel tutulmasını gerektirmektedir. Tunikler genel olarak kot pantolon, geniş paça pantolon, etek ve ikili takımlarla kombinlenmektedir. Bu sezon ayrıca tunikler üç parça olarak kombinlenip kadınların beğenisine sunulmaya başlanmıştır. Bu parçalar da en çok ses getirenlerden olmayı başarmıştır. Geniş paça pantolon, ince uzun yelek ve tunikten oluşan üçlü takımlar sezona damgasını vurmayı başarmıştır.

Tesettür Tuniklerin Kullanımı Nasıldır?

Renk, kumaş, desen ve tür olarak tunikler pek çok kategoride sınıflandırılmıştır. Özellikle bu sezon tesettür tunik modelleri önü düğmeli ve soft renklerden oluşmaktadır. Dikkat çeken tasarımlar ise genel olarak toprak ve kiremit tonlarında kadınların beğenisine sunulmuştur. Tesettür tunik modellerinde bu sezon farklı olarak gizli düğmeler ön plana çıkmıştır. Ayrıca bel kısmından ince şeritlerin geçmesi ve daraltılması kadınları ince ve zarif göstermektedir. Bu tesettür tunik modelleri de sezonun en ilgi çekici tasarımları arasındadır.

Hardal sarısı, kiremit ve toprak tonları, taba ve yeşilin softluğu kombinleri oldukça çekici hale getirmektedir. Ayrıca piliseler de özellikle yaz aylarında üretilen tesettür tunik modellerine ayrı bir hava katmaktadır. Genç kadınların çok tercih ettiği bu modeller hem kumaş hem de kot pantolonlarla ilgi çekici hale gelmektedir. Her kadının dolabında birden çok sayıda bulunan tesettür tunikler bu sezon da yenilenen modeller ile kadınların dolaplarında yine çok yer kaplayacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir