tesettür tunik

Tesettür Tunik İçin Doğru Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Tunik İçin Doğru Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Şık bir tesettür tunik modeli ile kombin oluşturmak büyük öneme sahiptir. Bu sebep ile hiç şüphesiz öncelik olarak farklı pantolon modelleri ilk sırayı alır. Gidilecek ortamın konseptine uygun olarak tercih edilecek pantolon seçenekleri büyük öneme sahiptir. Ancak pantolon tek başına yeterli olmamaktadır. Tunik ve pantolon kombininde en önemli parça şüphesiz ayakkabı modelleridir. Tesettür tunikler başlı başına bir kombin kıyafeti olduğundan dolayı bütünlük sağlayacak ayakkabı modelleri doğru tercih altında seçilmelidir.

Günlük Hayat İçin Kullanılacak Tuniklerin Altına Nasıl Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

Özellikle günlük hayat içerisinde tercih edilebilecek tesettür tunik modelleri adına, iki farklı alternatif üzerinden tercih gerçekleştirmek mümkün. Bunlardan biri hiç şüphesiz ki babet ayakkabılar olmaktadır. Günümüz modern kreasyonu sayesinde artık hem daha etkileyici hem de görsel bakımdan şık babet modelleri, etkileyici bir görünüm sunarken ayni zamanda rahat bir kullanım imkanı da sağlamaktadır.

Böylece daha rahat ve keyifli şekilde dışarıda dolaşma imkanı da elde edilebilir. Bunun yanı sıra spor ayakkabı modelleri de günlük hayat için kullanılabilecek seçenekler arasındadır. Farklı desen ve renklere sahip olan spor ayakkabılar, tunik ve pantolon rengine ve modeline göre ayakkabı rengi ve modeli tercih edilmelidir.

Özel Gün Ve Özel Organizasyonlar İçin Ayakkabı Modelleri

Günümüz moda dünyasında artık piyasaya sunulan tesettür tunik modelleri özel gün ve özel organizasyonlar için de değerlendirilebilir. Bu nedenden dolayı ayakkabı seçimi çok daha özel hale geliyor. Tabiki akla ilk olarak topuklu ayakkabılar gelmektedir. Bunlar içerisinde stiletto tarz ayakkabılar, dolgu topuk modeller, uzun ya da kısa topuklu ayakkabı seçenekleri gidilecek ortamın konseptine uygun olarak tercih edilebilir.

Daha çok koyu renkli ayakkabı seçeneklerini daha çok ön plana çıkarmanız şık bir görüntü yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Fakat giysiye bağlı olarak da farklı renkler üzerinden de ayakkabı çeşitlerini seçebilirsiniz. Özellikle bir kadın için ayakkabı modeli her zaman önemli bir ayrıntı olmaktadır. Fakat söz konusu farklı giysiler ile kombin olduğunda ayakkabı seçimine daha çok önem verilmelidir. Ayakkabı pantolon ve tunik kombinde harika bir uyum yakalanırsa bulunduğunuz ortamda bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir