tesettür takım

Tesettür Takım Ve Moda

Tesettür Takım Ve Moda

Kıyafetler söz konusu olduğu zaman kadınlar gerçekten çok fazla şanslılardır. Çünkü moda kadınlara her daim en şık ve en modern kıyafetleri sunmaktadır. Her durumda en iyi kıyafetleri seçmek için kişinin kendisinden biraz tasarruf etmesi gerekiyor. Kimi muhafazakar kadınlar çeşitliliğe gidip karışık kombinler oluşturmak için kıyafetleri karıştırmayı ve uydurmayı tercih eder iken kimi muhafazakar kadınlar ise hazır olarak satılan tesettür kombin modellerini tercih etmektedir.

Moda Kurallarına Herzaman Uyulmalımıdır?

Gündelik yaşam içerisindeki kıyafetleriniz söz konusu olduğu zaman her daim uzun zamandır devam eden bir moda kuralı hakkında bilgi veren birileri vardır. Kurallar çok uzun sürüyor çünkü pek çok kadın nasıl giyinecekleri konusunda rehberlik etmek istiyor. Hepimiz birey olduğumuzu düşünmeyi seviyoruz ama moda da kuralar söz konusu olduğunda insanlara belirli bir güvenlik sağlıyor. Muhafazakar kadınlar moda kurallarına uyarken diğer yandan da kendine yakışan modelleri tercih etmeyi seviyorlar. Tesettür takım modelleri, hem modaya uygun olarak tasarlanmakta hem de hemen hemen her muhafazakar kadının tarzına uyum sağlamaktadır.

Tesettür Kombinlerde Desenleri Asla Karıştırmayın

Her şeyi eşleştirmek sizin kombinde çok uğraşmış gibi gözükmenize neden olur. Oluşturacağınız tarz zahmetsiz görünmelidir. Bu sebep ile tesettür takım seçerken biraz dikkatli olunması gerekmektedir. Aksi takdirde oluşturmak istediğiniz şık görüntünün aksine nahoş bir görüntü sergileyebilirsiniz. Sade bir görünümden gelen güzelliği keşfederek tek renkten oluşan tesettür kombinleri tercih edebilirsiniz. Özellikle tesettür üst giyim ürününde işlenen şeritler ve farklı desenli detaylar tarzınızın tamamlayıcısı olacaktır.

Dikey Şeritler Kadınları Uzun Gösteriyor

Muhafazakar kadınlar hem yılın tesettür modasına uygun giyinmek hem de kendi giyim tarzından vazgeçmek istemeyen muhafazakar kadınlar için tasarlanan kombinler armut tipli olarak tabir edilen Türk kadınlarının fazlalıklarını saklamasına olanak tanıyor. Mesela dikey şeritli tesettür giyim ürünleri muhafazakar kadınları olduklarından daha da zayıf göstermektedir. Kadınlar olduğundan daha da uzun görünmek istiyor ise dikey çizgileri tercih etmeleri gerekmektedir. Kilo problemi olan tesettürlü kadınların bir diğer kurtarıcısı ise koyu renkler olmaktadır. Kilo problemi olan kadınlar asimetrik desenlerden oluşan karışık bir tesettür takım yerine düz siyah ya da koyu tonlarda takımları tercih etmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir