tesettür tunik

Tesettür Modasında Yeni Nesil Tunikler

Tesettür Modasında Yeni Nesil Tunikler

Tesettür giyimde şıklığa ve zarafete önem veren hanımların genel tercihi olan tunikler, birbirinden farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Her kesimden ve her stilden kadına hitap eden tesettür tunik modelleri oldukça zengin renk ve desen skalasına sahiptir. Vücut hatlarının belli olmasını engelleyen ve fazlalıkları kapatarak oldukça ince bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bol kesim tuniklerin yanı sıra tercihe göre dar kesim tuniklerde hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Mevsimine Göre Tesettür Tunik

Tesettür tunik modelleri üretilirken mevsimine de dikkat edilir. Çünkü pek çok tunik modeli modaya uygun olmasına ile birlikte mevsimsel üretilmektedir. Yaz aylarında bunaltıcı sıcak hava hesaba katılarak daha ince tunikler tasarlanmaktadır. Böylece hanımlar içerisinde terlemeden ve bunalmadan konforun tadını çıkarabilirler. Kış aylarında ise daha kalın kumaşlardan ya da örgü modellerde tunikler ön plana çıkmaktadır.

Tesettür Tunik Kombinleri

Tunik tercihlerinde altına en çok dar paçalı pantolonlar yakışmaktadır. Ayrıca tercihlerinizi eteklerden ya da taytlardan yana da kullanabilirsiniz. Eşarplarınızla aynı tonları yakalayarak muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. Her zevke hitap edebilen tesettür tunik modelleri hanımların daha estetik ve daha modern bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. İster iş hayatınızda ister özel günlerde isterseniz de günlük yaşantınızda kısaca hayatınızın her alanında, farklı aksesuarlarla harmanlayarak uyumu yakalayabilirsiniz.

Tesettür Tunik 2019 Modelleri

Sadelikten yana olan hanımlar için birbirinden farklı modellerde, soft renklerde boncuklu, işlemeli ve küçük desenler barındıran tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Fakat hayatın renklerini seven, genç ve hala genç kalabilen, iç dünyasındaki ahengi dış dünyasına yansıtmak isteyen hanımlar için de canlı renkler ve süslemeler tesettür tunik modellerine ayrı bir hava katmaktadır. Yaz aylarında genellikle açık renkler tercih edilirken, kış aylarında ise koyu renklere yönlenmektedir. Kahve tonları, siyah, bordo gibi vazgeçilemeyen renkler ise modasını hiç kaybetmemektedir.

Bu sezonda ise en çok tercih edilen renkler hardal sarısı, kırmızı, yeşil ve yeşilin tonları, parlament mavisi, pembe ve pembe tonlarından biri olan fuşyadır. Bu renkler genellikle hanımların tercihlerine göre üreticiler tarafından seçilmektedir. Canlı renklerin tesettür modasına ayrı bir renk kattığını söylemeden geçemeyiz. Eğer sizde günlük yaşamınızda modern ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, mutlaka tesettür tunik modellerine bir göz atmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir