tesettür kap

Tesettür Kap Çeşitleri Nelerdir?

Tesettür Kap Çeşitleri Nelerdir?

 

Tesettürlü kadınların yaz ve bahar aylarında çok fazla tercih ettiği tesettür kaplar, birbirinden seçkin modellerin eklendiği zengin bir koleksiyon ile tesettürlü kadınların beğenisine sunuluyor. Zarif ve ince kumaşlardan üretilen kap modelleri içerisinden tarzınızı yansıtan seçimler yaparak giysi dolabınıza yeni bir model ekleyebilirsiniz.

 

Şal Yaka Tesettür Kap Modeli

 

Şal yaka kap modelleri son birkaç sezondur trendliğini koruyor. Genç ve moda giyinmeyi seven kapalı kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bel kısmı kuşak detaylı olan ve dar kesim ile üretilen tesettür kap seçenekleri, çoğunluk ile yalın çizgide karşınıza çıkıyor. Diz hizasına kadar inen kesimleri sayesinde tesettürlü kadınların da boyunu olduğundan daha uzun göstermesine imkan sağlıyor.

 

Çıtçıt Detaylı Tesettür Kap Modeli

 

Rahat giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar için tasarlanan çıtçıtlı kap modelleri, günlük hayatta büyük kolaylık sağlıyor. Kap kumaşının alt tarafına eklenen çıtçıt detayı, modelin kolay bir şekilde giyilmesine imkan sağlıyor. Aynı zamanda çıtçıtlı kap modelleri hareketli bir görüntü ortaya çıkartıyor. Hem ince hem de saten karışımı kumaşlar ile dizayn edilen tesettür kap modelleri ile rahat bir şekilde hareket ederken giyim tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Jakarlı Tesettür Kap Modeli

 

Kap modellerinin yer aldığı koleksiyonda, sade modeldeki ürünlerin yanı sıra gösterişli ve desenli modellere de yer veriliyor. Desenli modeller de ise son zamanlarda en çok rağbet gören jakarlı kumaşlardan tasarlanan modeller olmaktadır. Jakarlı kumaşlardan tasarlanan modellerinin yan kısımlarına düz bir şekilde eklenilen kumaşlar, hem hoş hem de iddialı giyinmeyi seven tesettürlü kadınların çok fazla beğenisini topluyor. Jakarlı kumaştan tasarlanan tesettür kaplar aynı zamanda tesettürlü kadınların otantik ve etnik bir görüntü yakalamasına yardımcı oluyor. Giyim stilinize bambaşka bir model eklemek için jakarlı tesettür kap modelleri değerlendirebilirsiniz. Tesettürlü kadınların isteğine göre hem günlük hayatta hem de özel gün ve özel organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Kap rengi ile zıt renkli bir pantolon ve eşarp ile birlikte kombinlenerek iş yemeği gibi ortamlara katılabilirsiniz. Bu şekil kombini dilerseniz portföy bir çanta ve topuklu ile daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir