TESETTÜR TAKIM

Tesettür Giyimde Nasıl Modeller Var?

Tesettür Giyimde Nasıl Modeller Var?

Tesettür giyimde en çok tercih takım ürünler tercih edilmektedir. Takım olan modelleri kombinlemek oldukça kolaydır. Uyumlu renklerde kullanılan şal veya eşarpla oldukça modern bir görüntü oluşturmaktadır. Tesettür giyimde tesettür takım kendi içerisinde farklılık göstermektedir.

Pantolon tunik, etek tunik, elbise hırka gibi ürünlerle oldukça iddialı ve modaya uygun takımlar tasarlanarak üretilmektedir. Kullanışlı olması açısından pantolon tunik takımlar her zaman en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Mevsimine göre triko, pamuk ve keten kumaşlardan yapılan çok farklı takımlar bulunmaktadır.

Kış aylarında triko tesettür takım kullanışlı olmaktadır. Desensiz tek renk trikoları farklı renklerde düz şal ya da eşarplarla ya da desenli şal ya da eşarplarla kombinleyebilmek mümkündür. İkili takım olduğu gibi üçlü takımlar da bulunmaktadır. Pantolon, tunik ve ceketten oluşan takımlarda vardır. Bunun dışında etek, tunik ve hırka gibi farklı farklı seçeneklerle takım modelleri bulunmaktadır.

Tunikli Takım Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Tunikler sadece pantolonla değil aynı zamanda etek ve elbiselerle de kombinlenmektedir. Son zamanlarda elbise üzerine kullanılan tuniklerle oldukça hoş bir görüntü oluşturulmaktadır. Kış aylarında elbise üzerine kalın kazaklar ya da trikolar ile de kombinler yapılmaktadır. Bu kombinlerde çoğunlukla desenli elbise üzerine tek renk sade tunikler giyilmektedir. Elbise dışında tunikleri eteklerle de kombinleyerek farklı kombinler yapabilmek mümkündür. Kişinin zevkine bağlı olarak kolye, kemer, broş gibi aksesuarlar ile kombine farklı bir tarz oluşturabilmektedir.

Özel Günlerde Tesettür Giyim Nasıl Kombinlenir?

Spor olduğu kadar klasik modellerde de tesettür takım modeller bulabilmek mümkündür. Spor modelleri, günlük hayatta spor ayakkabı ile kombinleyerek rahat bir kombin yapılmaktadır. Özel günler de de takım tercih edenler için etekli ya da pantolonlu takımlar bulunmaktadır. Mezuniyet, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde giyilebilecek oldukça şık ve modaya uygun takımlar bulunmaktadır. Taş işleme, boncuk işleme, tül detaylı takımlar ile şıklığı yakalamak mümkündür. Ceket ve etekten oluşan oldukça şık takımlarda bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleriyle her tarza uygun takım bulabilmek mümkündür. Ceket etek kadar ceket pantolon, ceket elbise gibi ikili takımlarda bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir