tesettür elbise

Tesettür Elbisede Neler Önemlidir?

Tesettür Elbisede Neler Önemlidir?

 

Tesettürlü kadınların şıklıklarına önem vermeleri tesettür sektörünün canlanmasına neden olmuştur. Son dönemlerde oldukça çeşitlenen tesettür sektörü tesettürlü kadınların talebini karşılamak adına kendini geliştirmiştir. Peki, hem tesettürlü olup hem de şık olmak mümkün mü? Tabii ki evet. Günümüzde tesettürlü kadınlar hem örtünmek hem de şıklıklarından taviz vermek istememektedir. Bu nedenle tesettür giyim firmaları da bu talebe yönelik tesettür elbise üretmeye başlamıştır. Bu sektörde önde gelen tesettür giyim markalarından biri de Tesettür Island’dır. Tesettür Island tesettür abiyeden kabana, tesettür elbiseden feraceye kadar oldukça geniş bir yelpazede ürün tasarlamaktadır.

 

Tesettür Abiyede Şıklık mı Rahatlık mı?

 

Tesettür Island özel günlerin vazgeçilmez elbisesi olan abiye konusunda hem şık ve modern hem de rahat ürünler tasarlar. Sezonun moda trendi olmuş renkleri ve desenleriyle üretilmiş abiye tesettür elbiseleri dikkat çeker. Pul işlemeli uzun abiye elbiselerden payetli uzun elbiselere, tüllü a kesim elbiselerden çift renkli pullu abiye elbiselere kadar değişik tarzda ve her zevke hitap eden sezonun moda tesettür abiyelerini alıcılarına sunar. Zümrüt yeşilleri, goldlar, mürdümler, pudralar ve ekrular gibi moda renklerle tasarladığı abiye elbiseleri oldukça şıktır. Dolayısıyla Tesettür Island hem şıklığa hem de rahatlığa önem verir.

 

Özel Günler için Özel Ürünler Mevcut mu?

 

Tesettür Island sitesinde söz, isteme, nikah veya düğün için son derece şık ve modern elbiseler bulmak mümkün. Kendi nikahınız veya herhangi bir yakınınızın nikahında veya özel bir gününde rahatlıkla giyebileceğiniz elbiseler mevcut. Beyaz, ekru, taş, somon, gri, pudra ve ten rengi gibi sezonun moda renkleri revaçtadır. Nikah denilince akla ilk gelen bu renklerle tasarlanmış abiye elbiseler kullanılan malzemeye göre farklı kesim ve desenlerdedir. Beyaz ve ekru tüllü modeller ağırlıklı olarak nikah için tercih edilebilir. Somon, pudra, bebe mavisi gibi açık ama daha renkli abiye elbiseler ise söz, isteme gibi özel günler için ideal renklerdir. Bu renklerden oluşturulan kabarık, taşlı ve gösterişli modeller olduğu gibi daha sade ve romantik diye tabir edilen düz modellerde bulunur. Bunun yanında daha canlı ve renkli abiye elbiseler ise daha gündelik kullanımlarda ya da herhangi bir yakın arkadaşın düğününde veya nikahında giymek için tercih edilebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir