2019 tesettür elbise

Tesettür Elbise Dünyası

Tesettür Elbise Dünyası

Tesettür dünyasının vazgeçilmezlerinden olan elbiseler her geçen gün yeni modellerle genç hanımların gözlerini doldurmaktadır. Ferace tesettür tunik tesettür takım derken tesettür elbiseler özel gün ve gecelerde kadınları asil olması için destekleyici tek model olma özelliği taşımaktadır. 2019 Tesettür Elbise modellerinde kolları volanlı nakış işlemeli ve dantel detaylı modeller çok dikkat çekmektedir.

Önemli olan doğru renk ve doğru gün seçimleridir. Tesettür modasında ürün tek başına değil aksesuar ve tamamlayıcı modeller ile kendini gösterebilmektedir. Asilliğin simgesi 2019 Tesettür Elbise 7’den 70’e her kadının giymek istediği bir tesettür ürünü olmaktadır.

Doğru Kombin

Tesettür elbise giyildiği zaman dikkat edilmesi gereken en önemli husus renklerin uyumudur. Özellikle tesettür elbise klasik olarak bilinse de sportif elbiseler de bulunmaktadır. Tarzın belirlenmesi gerekmektedir. Öncelikle klasik bir tarz belirlenecek ise daha koyu ve sade renk tonlarında bir elbise uyumlu bir eşarp ve topuklu ayakkabı ile asil bir duruş sergilenebilir. Yine aynı şekilde spor tarzı benimseyen bir kişinin tercih ettiği tesettür elbise modeli daha canlı ve açık renkler olabilmektedir.

Bu elbisenin yanına canlı bir şal ve sneaker tarz spor ayakkabı ile sportif bir şıklık ortaya konulabilir. Bunun dışında başka bir husus ise kişinin karakteri ve elbise uyumu olmaktadır. 2019 tesettür elbise modellerinde tercih yaparken, daha ağır bir karaktere sahip olan kadının klasik tarzda modelleri seçmesi daha yerinde bir karar olacaktır. Yine aynı şekilde canlı hareketli bir karaktere sahip bir kadının sportif bir tarzı tercih etmesi kendisi üzerinde daha oturmuş bir modeli sergilemesine yardımcı olacaktır.

Aksesuar Seçimi

Tesettür modasında her ne kadar doğru ürün seçimi yapılsa da aksesuar seçimlerinin Uygun olmadığı durumda tesettür ürünü güzelliğini ortaya çıkaramamaktadır. Yine aynı şekilde tarzın belirlenmesinin ardından uygun çanta ve ayakkabı tercihi ve bununla bağlantılı olarak takı seçimi tepeden tırnağa uyumlu olmalıdır. Uyumlu olmadığı takdirde hem aksesuarlar hem tesettür elbise daha çok rüküş bir şekilde duracaktır. Aksesuarlar elbisenin tamamlayıcısı olmakla birlikte şık olmaya destek veren küçük detaylardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir