2019 tesettür abiye

Tesettür Abiye Şıklığı

Tesettür Abiye Şıklığı

Tesettür dünyasının en şık ürünü olan 2019 tesettür abiye modelleri tesettürlü hanımların dikkatini çekmektedir. Güpülü, dantel detaylı, kemer detaylı bir çok tesettür abiye modelleri ile çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Renk renk desen desen abiye modeller tesettür mağaza vitrinlerinde boy göstermektedir.

Özellikle düğün, kına gecesi, balo ve mezuniyet törenleri gibi özel gün ve gecelerde vazgeçilmez olmaktadır. Tesettür modacılarının sihirli ellerinden çıkan tesettür abiye modelleri, şık ve asil durmaktadır. Ama abiye seçiminde dikkat edilmesi gereken ince detaylar bulunmaktadır. Bu ince noktalara dikkat edildiği takdirde asil bir duruş elde edilebilir.

Abiye Seçiminde İnce Detaylar

Öncelikle abiye seçerken hangi sitil bir abiye seçileceği belirlenmelidir. Bu tarz klasik, spor, sportif klasik şeklinde olabilir. Klasik bir tarz benimsendiğinde, daha sade ve koyu renkte 2019 tesettür abiye seçimi yapılmalıdır. Yine aynı şekilde ayakkabı ve eşarpta aynı ağırlığı vermelidir. Bu şekilde şıklık ortaya çıkacaktır. İkinci tarz olarak sportif bir tarz seçimi yapılacak ise, daha canlı ve hareketli desenler ve renkler seçimi daha hoş olacaktır.

Eşarp yerine sportif bir şal ve uygun tonlarda ayakkabı tercihi daha yerinde olacaktır. Üçüncü bir tarz olarak da sportif klasik bir tarz seçiminde ise, hem klasik hem de spor duran orta tür renkler ve desenler seçilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise kişinin karakteristik yapısının abiye ile uyum sağlamasıdır. Hareketli bir kişilik yapısında olan birinin çok ağır ve klasik tercih etmesi abes duracaktır. Aynı şekilde oturaklı birinin sportif tercihinde bulunması da hoş olmayacaktır.

Abiye ve Aksesuar Seçimi

Tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise aksesuar seçiminin doğru yapılmasıdır. Tesettür giyim tepeden tırnağa uyum olması gereken bir seçimdir. Aksesuar aynı şekilde 2019 tesettür abiye modeline uyum sağlayacak tonda ve tarzda olmalıdır.

Klasik bir tarzda tek renk bir çanta ve klasik gümüş bir kolye tamamlayıcı olacaktır. Sportif bir tarz da ise daha renkli bir çanta ve büyük bir kolye etkileyici bir görünümü ortaya çıkaracaktır. Aksesuar ve tesettür ayrılmaz iki parçadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir