143

Tarz Yaratmak İsteyenler İçin Kombin Seçenekleri Nasıldır?

Tarz Yaratmak İsteyenler İçin Kombin Seçenekleri Nasıldır?

Tarzına güvenen tesettür şeklinde giyinen kadınlar kombin yaparken tarzlarına uygun parça seçimine özen göstermektedir. Belli bir stilin ürünü olan kombinler birbiriyle uyumlu parçaları ile kendini göstermektedir.

 

Tesettür Giyimde Outlet Ürünler Nelerdir?

 

Outlet kategorisinde yer alan ürünler oldukça uygun fiyatlarla indirimli olarak bulunmaktadır. Tesettür giyim ürünleri içinde yer alan kaplarda değişik model ve renk alternatifleri yer almaktadır. Outlette yer alan önden fermuarlı olan kaplarda indirim bulunmaktadır. Bu kapların kemerli modelleri vardır. Ayrıca ön kısmında ve kollarında şerit halinde deri detayları olan kaplar outlette vardır. Polyester kumaştan kaplar olduğu gibi keçeden yapılmış soğuk kış günlerine uygun kaplarda yer almaktadır. Bu kaplar ofis modasına uygun şekilde kumaş pantolonlarla kombin edilmektedir. Bunun yanında outlette ikili takım olarak etek ve tunikler vardır. Deri görünümlü uzun dar etek ve önü kısa arkası uzun tunikler ikili takımın parçalarıdır. Tunik önden fermuarlı şekildedir. Topuklu ayakkabı ile kombin yapılmaktadır. Klasik tarzda olan kolyeli tuniklerde outlette yarı yarıya indirimler bulunmaktadır. Ayrıca elbise ihtiyacı olanlar için üzeri baskı desenli yarım fermuarlı, ince kemerli ürünler vardır. Deri detaylı şık elbiseler bulunmaktadır.

 

Kış İndiriminde Olan Trikolar Nasıldır?

 

Elbise boyunda trikoları beğenenler için kolları bağcıklı modeller vardır. Taba, füme, bordo, haki renklerde seçenekler bulunmaktadır. Gösterişli modellerden hoşlananlar için boncuk detaylı trikolar vardır. Tesettür giyim ürünleri içinde yer alan serpme boncuk detaylara sahip ürünlerde canlı renklerde kazaklar vardır. Ayrıca önden düğmeli trikolarda büyük oranda indirimler bulunmaktadır. Sıfır yakalı olan indirimli trikolar gömlekle kombin yapılmaya uygundur. İki renkli triko modellerinde iki parça bulunmaktadır. Alt kısmındaki parça siyah, üst kısmında bulunan trikolarda farklı renk seçenekleri vardır. Farklı renkleri olan asimetrik kesimli kazakların yan kısımlarında yırtmaçlar bulunmaktadır. Triko hırkaya ihtiyacı olanlar için desenli hırkalarda büyük indirimler vardır. Tesettür giyim ürünlerinde yapılan indirimli kış sezonuna ait triko hırkalarda ayak bileğine kadar uzun olan ve kalçaya kadar olan boylarda seçenekler vardır. Hem kot hem de kumaş pantolonlarla kullanılacak puantiyeli hırkalar bulunmaktadır. Önden düğmeli modeller vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir