tesetturisland.com

Sipariş Süreçleri

Tesetturisland.com adresinden verdiğiniz siparişlerle ilgili müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan oluşan bir yazı hazırladık. Bu sayede siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorun için kolay cevaplar bulabilirsiniz.

Ürün fotoğraftaki gibi midir? En çok sorulan sorulardan biri olan bu durum, internetten yapılan tüm alışverişlerde ve özellikle tesettür giyim ürünlerinde insanların aklına en çok takılan sorulardan biridir. Tesettür giyim ürünlerinde kumaşın rengi kalitesi ve vücutta duruşu çok önemlidir. Sitemizde gördüğünüz tüm tesettür giyim ürünleri bizim fotoğrafladığımız ve stoklarımızda bulunan ürünlerle birebir aynı olan ürünlerdir. Yani sipariş ettiğiniz ürün ile sitemizdeki görseldeki ürün aynıdır. Fotoğraf ve video çekimlerini kendi bünyemiz içerisinde yapmaktayız. Renkler ve elbisenin duruşu ile ilgili kimsenin aklında bir soru işareti kalmaması için bu konuya özen göstermekteyiz.

Siparişlerim kaç gün içerisinde gelir? Doğal olarak en sık sorular sorulardan biri de tesettür giyim siparişlerinizin size ne zaman ulaşacağı sorusudur. tesetturisland.com adresinden vereceğiniz tesettür giyim siparişleri 15.00 da kargoya verilmektedir. Eğer siparişiniz 15.00 dan sonra verdiyseniz ertesi gün kargoya verilmektedir. Yani siparişleriniz 24 saatten daha kısa bir sürede kargoya verilmekte olup kargonun ulaşması ise gideceği yere göre değişmekle beraber 1 ila 3 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

Değişim ve iade yapabilir miyim? İnternetten yapılan siparişlerde ve yine tesettür giyim siparişlerinde en çok sorulan sorulardan bir diğeri de değişim ve iade imkânları ve bu imkânların nelere bağlı olduğudur. Tesetturisland.com 14 gün içerisinde değişim ve iade garantisi vardır. Değişimlerde size gönderdiğimiz kargo şirketi vasıtasıyla ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim işlemini hemen yapıp size gönderiyoruz ve bu işlemlerde herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Üstelik sadece beden değil farklı bir ürünü de tercih edebilme imkânınız var. İade durumlarında ise yine kargo ücretsiz olarak bize gönderdiğiniz ürün ile beraber bize belirteceğiniz bir iban banka hesabı numarası belirttiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde iade miktarı hesabınıza havale yapılıyor. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefliyor ve memnun kalmadığınız ürünler için sizi memnun edecek çözümler üretiyoruz.

Kargo ücreti ne kadar? Tesetturisland.com adresinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz olacaktır. Kargo ücreti adı altında ücret talep eden firmalar veya kargo görevlilerine itibar etmeyiniz. Kapıda ödeme durumlarında kargo şirketleri müşteriden bir miktar kapıda ödeme hizmet bedeli talep etmektedir. Bu tür durumlar kargo ile alıcı arasında çözüldüğü için bu noktada bir yetkimiz olamamaktadır. Bunun dışında kargo ile alakalı herhangi başka bir ücret bulunmamaktadır. Değişim için gönderdiğiniz tesettür giyim ürünleri ortalama 4 ila 6 iş günü içinde tekrar size ulaşmaktadır.

Mağazanız var mı? Deneyerek almak isteyenler için tesettür giyim mağazamız pazar günleri dâhil 10.00 ile 18.00 arası her gün açıktır. Ümraniye Altınşehir Mahallesi Nezih Sokak 6 numarada bulunan mağazamızda sitemizde gördüğünüz tüm ürünleri bulabilir, deneyebilir, dilerseniz farklı kombinler için farklı ürünlere de göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir