140

Renkli Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

Renkli Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

Renkli Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

 

Günümüz modasının en çok tercih edilen ve son trendlerinden olan kaban modası renk ve desen seçenekleri ile alıcılarıyla buluşuyor. Tesettür kaban modelleri arasında seçim yapmak çoğu zaman alıcı tarafından zorlanılan bir durum haline gelmektedir. Her kombine uyum sağlayacak olan modellerin tercih edilmesi hem daha uzun vadeli kullanım sağlayacaktır hem de giydiğiniz her kıyafet ile uyum içerisinde olacaktır.

 

Somon Renk Kaban İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

 

Somon renk günümüzde özellikle dış giyim kategorisinde en çok tercih edilen renklerden biridir. Bu renk ile tasarlanan tesettür kaban modelleri ile yapılan kombinler oldukça estetik bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. İçerisine krem rengi balıkçı yaka kazak ve koyu renk boru paça kot pantolon ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz spor ayakkabılar ile günlük kullanıma uygun hale getirip spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabı giyerek çeşitli davetlere katılmanız da oldukça uygun bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda tercih edeceğiniz şal ya da eşarbın rengi kabanınızın renginden birkaç ton açık ya da koyu olması ton uyumunu yakalamanızı sağlayacaktır. Uzun kolyeler ile birlikte şık bir görüntü elde ederken sadece saat takarak spor bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

Kürklü Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

 

Günümüzde bir diğer trend ise kürk ve peluş kabanlardır. Tesettür kaban modelleri içerisinde oldukça tercih edilenler arasında olan bu kabanları dilediğiniz gibi kombinleyerek, gideceğiniz yere uygun hale getirebilirsiniz. Yalnızca yaka bölümü kürk olan kaban modelleri için uzun etek ve tunik kombini yapabilirsiniz. Aynı zamanda topuklu ayakkabı ile şık bir gece davetine katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra tamamı kürk ya da peluş olan kabanları ise uzun boru elbise ile kombinleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz elbisenin altına rahat bir spor ayakkabı giyerek spor ama şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte spor ayakkabının içerisine desenli ya da renkli uzun çorap giyerek daha tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Kürk ve peluş kaban modellerinde yüzük tercihi daha uygun ve bir o kadar abartıdan uzak olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir