tesettür abiye

Payetli Abiyeler Nasıl Kullanılmalı ?

Payetli Abiyeler Nasıl Kullanılmalı ?

Tesettür moda sektöründe özellikle abiye elbiseleri oldukça güçlü ayrıntılarla bu sezon karşımıza çıkıyor. Sadece model olarak değil, renk seçenekleri de son derece farklıdır. Şık, zarif, sade, bazen gösterişli olabilen tesettür abiye modellerinde farklı detaylar şıklığa farklı bir hava katıyor.

 

Abiyeler payet detayı olmadan şıklığı tam göstermeyebilir. Bu sezonda öne çıkan payet detaylı abiye seçenekleri doğru şekilde kullanılmalı. İkili renkte olan abiye modellerinde payet detayı bazen sadece kemer kısmında yer alabiliyor. Gösterişli ve güçlü ayrıntılarla birleşen abiye modelleri çok kullanışlıdır. Payet detayları olan abiye modellerinde daha sade aksesuarlar kullanılmalı. Payetli, şifon detaylı elbise de özel davetler için ideal bir seçenek olacaktır. Sade abiye modelleri üzerinde yer alan her ayrıntı abiyeye bambaşka bir hava katıyor. Pul payetli abiye modelleri bu sezon çok sık kullanılıyor.

 

Payet detayı tek başına çok güçlü bir ayrıntıdır. Dolayısı ile eşarp, ayakkabı gibi tamamlayıcı detaylar tek renkte olmalı. Payet güçlü bir ayrıntıdır ve abiye modellerine çok yakışıyor. Pul payetli ayrıntılar abiyelerin daha farklı bir görüntü veriyor. Kombin edilmesi oldukça pratik olan bu tesettür abiye modellerini her organizasyonda kullanmak mümkündür.

 

Geniş renk seçenekleri de bayanları karşılıyor. Abiye seçimi daima bayanlar için önemli. Farklı renkler ve modeller moda sektöründe boy gösterirken, bayanlar her zaman daha kullanışlı abiye seçeneklerinden yana tercih yapmaktadır. Kırmızı, siyah, yeşil gibi renkler çok tercih ediliyor. Şık ve zarif görüntü yansıtmak için bu renkler kolaylıkla tercih edilebilir. Uygun fiyata bulabileceğiniz payet detaylı tesettür abiye ürünlerinde geniş yelpaze bulunuyor. İşlemeli payet detaylı abiye ürünleri her bayanın yaşına ve tarzına uygundur. Kaliteli, bir birinden yeni sezon abiye seçeneklerine çok uygun fiyata ulaşma imkanı da verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir