tesettür elbise

Nişan Şıklığı Nedir?

Nişan Şıklığı Nedir?

Özellikle yaklaşan bu yaz günlerinde nişan törenleri de yaklaşmaktadır. Özellikle genç kızların bu özel günlerde çok güzel olma gibi hayalleri vardır. Sadece nişan yapılan gelin adayının değil nişana katılan diğer genç kızlarda çok güzel olmak isterler bu özel günlerde. Bu anlamda bu nişanda tercih edilen elbiselerle birlikte ortaya nişan şıklığı çıkmaktadır. 2018 tesettür elbise modelleri bu nişan şıklığını ortaya koymaktadır. Nişan yaklaşmadan iki üç ay önce tesettür elbise arayışı başlamaktadır. Birçok model ve renk seçeneği olduğundan dolayı kadınların tercihi daha kolay olmaktadır.

 

Özel Günlerin Trendleri

 

Tesettür elbiseler, nişan gibi özel günlerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Ancak çok şık ve zarif görüntüler ortaya çıkmakla beraber çok rüküş ve kötü tablolarda ortaya çıkmaktadır. Burada elbiselerin kendisinden kaynaklanan bir hatadan dolayı değil tercih edilen renk, desen, kombin uyumsuzluğundan dolayı ortaya böyle kötü görüntüler çıkmaktadır. Öncelikle Kadın kendi ten rengine uygun bir elbise seçmelidir. Beyaz kendini bir kadının kesinlikle koyu renklerde bir elbise seçmesi gerekmektedir.

 

           2018 tesettür elbise modelleri arasında beyaz tenli hanımlar için birçok uygun renkte elbise bulunmaktadır. Öte yandan esmer olan kadınların da açık renk tonlarında elbise seçmeleri gerekmektedir. Bu anlamda hem kendi yüzünü ortaya çıkartacak hem de elbise kendini gösterecektir. Bu tercihler yapıldıktan sonra özel günler için herkes kendine uygun bir Trend elbise modeli belirleyebilir. Bunun yanı sıra karakteristik Yapı da söz konusudur, kişi Normalde hareketli neşeli canlı bir yapısı varsa ama klasik seviyorsa Bu uyumlu olmayacaktır kişinin karakterine göre bir kıyafet tercih etmesi gereklidir.

 

Her zaman spor giyinen bir kadının, sırf özel gün diye elbise giymesi kişinin çevresinde bıraktığı algıdan dolayı çok yakıştırılan bir elbise modeli olmayacaktır. Bundan dolayı daha sportif modelleri yönelmesi gerekmektedir. Aynı şekilde sakin uysal yapıda bir kadının çok canlı, hareketli ve gösterişli bir elbise tercih etmesi yine uygun olmayacaktır. Daha sade ve düz modelleri yönelmesi gerekmektedir.

 

Aksesuar Uyumu

 

Nişanda şık bir görünüş sağlamak üzere dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise kesinlikle özenle seçilmiş olan aksesuarlardır. Elbise ve aksesuarlar birbirini tamamlamalıdır. 2018 tesettür elbise modelleri hem klasik hem de sportif modelleri sahiptir. Bu anlamda çok rahat bir şekilde aksesuar seçimi yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir