tesettür abiye

Moda İçin Tesettür Abiyelerin Yeri Nedir ?

Moda İçin Tesettür Abiyelerin Yeri Nedir ?

Bu yaz bayanlar abiye modellerine doya bilecekler. Çok özel, güçlü ayrıntıların kullanıldığı tesettür abiye modelleri hem şık hem de çok görkemli. Bazı özel günler var ki, her zamankinden daha değişik görünmek gerek. Bunun için uyumlu olmak yerine güçlü seçenekler alınmalıdır. En pratik şıklık, tek parça ile yapılan kombin modelleridir. Özel davetlerde de genelde tek parçadan oluşan abiye modelleri var. Bu etkili ve zarif abiyeler ise her yaş bayan için uygun olacaktır.

 

Şıklık kavramı her bayan için farklı bir şey ifade eder. Dolayısı ile tesettür modası gün geçtikçe daha fazla ürün tasarlamayı tercih ediyor. İşlemeli, tül detayı bulunan payetli abiye modeli çok şık görünüyor. Bayanlar daha özel bir görüntü elde etmek için bu yeni ürün tesettür abiye modellerini seçebilir. Boncuklu dantel detayı ile zarifliği yansıtan abiye seçeneği herkesin dikkatini çekecektir. Üt tarafı dantelli, etek tarafı ise düz olan sade ama ince ayrıntılı abiye modelleri oldukça kullanışlıdır. Tesettür modası abiye konusunda oldukça ön plandadır. Gerek yer alan ayrıntılar, gerek ise geniş seçenek yelpazesi sayesinde her bayan rahatlıkla kendi tarzını özel davetlerde bile yansıtabilir.

 

Şık olmak için doğru elbiseyi seçmek kadar, onu taşımak ve kombin etmek de gerekir. Yapılan abiye kombin detaylarında dikkat edilmesi gereken ayrıntı renklerdir. Eşarp, ayakkabı ve çanta gibi tamamlayıcı detaylar, abiyeyi geçecek kadar güçlü olmamalıdır. Aksine elbiseyi tamamlayacak şekilde bu ayrıntılar tercih edilmeli. Açık pembe, fuşya, yeşil, krem renkleri abiye, ürünlerinde mevcuttur. Bir diğer yeni ayrıntı ise pelerin detaylarıdır. Ufak dokunuşlar tesettür abiye ürünlerine bambaşka bir tarz ve hava katabilir. Özellikle yıllardan beri bayanların kabul ettiği bir detay var. Abiyelerin pahalı olduğu düşüncesini yanlış olduğunu gösteren ekonomik seçenekler mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir