139

Kışın En Özel Tesettür Kap Modelleri Nelerdir?

Kışın En Özel Tesettür Kap Modelleri Nelerdir?

Kış mevsimine en özel olarak tesettür modasının trendleri araştırılarak hazırlanan yazıda bayanların en fazla tercih ettikleri ve hem şıklığı hem de işlevselliği ile ön plana çıkan tesettür kap modelleri hakkında bilgiler verilmektedir. Verilen bu bilgiler ışığında da sonbahar & kış modasına en özel tesettür kap modellerinin neler olduğu hakkında bir izlenim oluşturulacak, böylece kombin düşüncesi bulunan bayanların yeni yıla özel olarak tasarlanan tesettür kap modellerinin neler oldukları birer birer ele alınacaktır.

 

  1. CEPLİ KAP MODELİ

 

           Tesettür kap modelleri arasında farklı beden ve renk seçenekleri bulunan ve kişiye sportmenlik katan duruşuyla spor giyim olarak düşünülebilecek bir tesettür giyim modelidir. Süetli cepli kap modelinde yeşil, siyah, kahverengi, bej, mavi gibi en sık tercih edilen renk bulunmaktadır. Bu tesettür kap modelinin spor bir kalem etekle kombinlenmesi gayet şık bir görüntü meydana getirecektir.

 

  1. CEPLİ TRENÇKOT MODELİ

 

Kış modasına en özel tesettür kap modellerinden bir diğeri cepli trençkot modeli olarak dikkat çekiyor. Sadece estetik duruşu değil kışın soğuğuna karşı da oldukça sağlam bir tesettür kap modeli olması onun sürekli olarak kullanılmasında öne çıkan bir etken özelliğini taşımaktadır. Tüm bu yönleri de dikkate alındığı zaman tesettür modellerinin arasında yerini almaya devam eden söz konusu ürünün sağlamış olduğu anlamlar bütün boyutlarıyla dikkat çekmektedir.

 

  1. UZUN SÜET MODELİ

 

Tesettür kap modellerinden bir diğeri de elbette uzun süet modeli olarak tesettür kap modellerini yansıtmaktadır. Farklı beden aralıklarına sahip olarak her yaşta ve kiloda kullanılabilecek tasarıma sahip bu modelde birbirinden öne çıkan değişik unsurları bulunarak böylelikle son derece dinamik ve şık bir görünüm kazandırılmaktadır. Aynı zamanda farklı ren seçenekleri de bulunması tesettür kaplar arasında oldukça dikkate değer yönlerini vurgulamaktadır. Tüm bu yönler düşünüldüğü zaman en fazla kullanılan tesettür kap renkleri arasında; bej, mavi, siyah, yeşil gibi sıklıkla tercih edilen renklerin ön plana çıktığı hemen söylenebilir. Bütün bu yönleri ile tesettür modasının bu kışa özel en önde gelen ürünlerinden son derece birisi olarak şık olma özelliğini korumaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir