tesettür abiye

Hazır Abiye Modellerinin Avantajları Nelerdir?

Hazır Abiye Modellerinin Avantajları Nelerdir?

Hazır abiye modelleri her zaman avantajlıdır. Genel olarak özel yapım olan abiyeleri, hiçbir bayan beğenmiyor. Bunun nedeni ise, bayanlar üzerinde görüp beğenmeden aldıkları kıyafetlerde umduğu sonuca ulaşamaması. Bu neden ile hazır olan abiyeler içinden tercih yapmak, çok daha mantıklı olmaktadır. Abiye modelleri, boy ve kilo oranına göre tercih edilmelidir. Bu neden ile denemeden almak iyi sonuçlar vermeyecektir. Özel yapım abiyeler, fiyat olarak da çok pahalı olduğundan hiç bir avantajı yoktur. Hazır olan modeller çok daha uygun fiyatlara satılmaktadır.

 

Abiye Nereden Alınır?

 

           Tesettür abiye modelleri, mağazalarda çok fazla satılmamaktadır. Model olarak fazla seçenek bulmak mümkün değildir. Bulunsa dahi renk ve beden seçenekleri sınırlıdır. Genel olarak da fiyatları, mağazalarda çok daha pahalıdır. Bu nedenler ile online siteleri tercih etmek çok daha doğru olacaktır. Online satış yapan firmalar, Türkiye hatta Dünya genelinde müşteri kapasitesine sahip oldukları için her beden ve renk seçeneği sunmaktadır. Bu nedenler ile online alışveriş daha kolay ve uygun olacaktır. Mağaza fiyatlarının da nerede ise yarı fiyatına satış yapmaktadırlar. Tesettür abiye modelleri, genel olarak pahalıdır. Fakat mağaza fiyatları çok daha pahalıdır. Bunun nedeni ise, mağaza ve personel giderlerinin etiketlere yansımasıdır. Bu durumlar göz önünde bulundurulur ise online satış yapan firmalar çok daha avantajlıdır.

 

Abiye Alır İken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Abiye alır iken hemen hemen her bayan, bakarak beğendiği modelleri almak ister. Fakat vitrinde ya da başka biri üzerinde görülen abiyeler, kişi için uygun olmayabilir. Bu neden ile vücut analizi yapılarak, abiye alınmalıdır. Vücut yapısına ve boy durumuna uygun olan modeller tercih edilmelidir. Tesettür abiye modelleri, kendi başına gayet şık parçalardır. Fakat vücudunuz ile uyumlu değil ise giydiğiniz zaman sizi şık göstermeyecektir. Bu nedenler ile vücut tipine uygun modeller ve renkler tercih edilmelidir. Kilolu bayanların, pelerinli modelleri tercih etmeleri çok daha şık duracaktır. Basen sorunu yaşayan bayanlar ise, belden kemerli modelleri tercih edebilirler. Zayıf bayanlar için her model uygun olacaktır. Yapılacak eşarp modellerine göre de taş ve ışıltı seviyesini eşitlemek gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir