tesettür tunik

Hareketli Kombin Modelleri Nasıl Yapılır ?

Hareketli Kombin Modelleri Nasıl Yapılır ?

Tesettürlü bayanlar için farklı ürünler tasarlanırken, modern çizgiler de kullanılmaktadır. Her bayan kendi tarzını yaratabileceği gibi, bu kombinlerde trend parçalara da yer verebilir. Yenilenen, modern ve şık ayrıntılarla bütünleşen tesettür tunik seçeneklerinde renkler ve desenler dikkat çekiyor.

 

Standart çizgiden artık dışarıya çıkmak isteyen bayanlar için bu yaz mükemmel seçenekler var. Özellikle tunik modellerinde geniş bir yelpaze sunularak, ciddi bir avantaj getirildi. Yaz aylarında en önemli unsur tabi ki, rahat olmaktır. Bunun yanı sıra da şıklık her bayanın vazgeçilmezidir. Yeni tunik modellerinde hareketli ayrıntılar kullanılıyor. Özellikle sade kombin oluşturmak istemeyen bayanlar, yeni sezon tesettür tunik modelleri ile şık görüntü elde edebilirler. Üst tarafı fırfır detaylı tunikler bu yaz çok şık görüntü elde etmeyi garantileyebilir.

 

Sade olmasına rağmen kullanılan bu fırfırlar çok modern görüntü verecektir. Bunun yansı sıra asimetrik kesimler de oldukça avantajlı. Bu tarz tunik ürünleri ile sade ve düz renkte bir pantolon kullanılmalıdır. Yaz gelince bir birinden desenli tunikleri göz ardı etmek yanlış olacaktır. Özellikle bu sezon desenli tunikler çok şık ve zarif. Günlük kombin modelleri içerisinde rahatlıkla kullanılabilen bu tunik ürünleri her zaman bayanların severek giyebilecekleri parça olacaktır. Desenli bir tunik düz renk bir pantolon ile uyumlu olacaktır.

 

Yani kısa süre içerisinde şık bir kombin oluşturmak bu kadar kolay olabilir. Üstelik yeni sezon tesettür tunik ürünlerinde fiyatlar dikkat çekiyor. Çiçek desenleri yaz ve bahar ayalarında kullanılan bir seçenektir. Renk tonları bir birinden farklıdır. Hareketli ayrıntılar deyince, püskül olmadan olmaz. Alt tarafı püsküllü olan tunikler bu sezon önde gelen parçalardandır. Bu kadar çok seçenek olunca her bayan kendi zevkine uyum sağlayacak parçaları tercih edebilir. Kaliteli ve modern kesimler tesettürlü bayanların daima şık olmasını sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir