tesettür tunik

Hangi Tunik Modelleri Seviliyor Ve Giyiliyor?

Hangi Tunik Modelleri Seviliyor Ve Giyiliyor?

Gardıropları vazgeçilmez ürünü tesettür tunikler her sezon vitrinlerde kendine yer buluyor. Her zevke uyan herkese hitap eden tesettür tunik farklı model, renk, desen ve kumaşlarla tasarlanıp görücüye çıkıyor. Kadınların tunikleri tercih etmelerinin sebepleri olarak rahatlık ve şıklığı bir arada bulunabilmesi sayılıyor. Kurtarıcı parça olarakda görülen tesettür tuniklerin en beğenilen modellerini merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam ediniz.

Hangi Tunikler Beğeniliyor?

Tunikler kadınlar tarafından en çok giyilen tesettür giyim ürünlerinden biridir. Birçok modelde karşımıza çıkan çiçekli motifli tesettür tunik modelleri beğeniliyor. Yeni sezonda çiçekli ve çiçek motifli birçok tunik vitrinlerde göze çarpıyor. Zarif çiçek detaylı tunik modelleri günlük hayatta kullanılmasının yanında dış giyim ürünü olan ferace modellerine de bulunuyor. Zarif ve küçük çiçekli desenler sade görünüme oldukça şık görünüm kazandırıyor. Tunik modellerine en çok kullanılan renklerin çoğunlukla mont yeşili, sarı ve turuncu olduğu görülüyor. Çoğunlukla tüm tunik modellerinin etek uçları ve kol kısımlarında zarif çiçek detayları yer alıyor. Özel gün ve gecelerdeki davetler için paket ve güpür detaylı süslemeler de tesettür tunik modelleri bulunuyor. Her tarza, her zevke ve her bütçeye uygun tesettür tunik modelleri kadınları bekliyor.

Uzun Tunikler Kimlere Uygundur?

Daha çok uzun boya sahip kadınların tercih ettiği uzun tunikler oldukça ilgi görüyor. Uzun tunikler genellikle özel gece ve özel davetlere karışırken gidebilmek için tasarlanıyorlar. Uzun tunikler iki kat olarak tasarlanıyorlar. Uzun ilk kattan sonra üstte kalan kısım arkadan ön tarafa doğru kısaltarak gelen ikinci katı ile çok şık görünüme sahip bu tunikler çok beğeniliyor. Bu tarza sahip uzun tunikler abiye tunik olarak adlandırılsalar da gündüz gerçekleştirilen özel organizasyonlarda kullanılabilir.

Oldukça sade görünüme sahip olan uzun tunik modelleri kol ve yakalarına eklenen minik güpür veya paket detayları ile tuniğe hareket kazandırıyor. Ve kıyafete son derece farklı bir hava kazandırıyor. Bunun yanında uçuş uçuş olan kumaşlar kullanılarak tasarlanan uzun tunik modellerini bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Bu tuniklerin fiyatı diğer tunikleri oranla biraz daha fazla olsa da kumaş kalitesi ve girdiğinizde yakalayacağınız şık görünüm verdiğiniz paraya değecektir. Yine de her bütçeye ve beğeniye uygun bulunan birçok tunik modeli sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir