tesettür tunik

Gözde Tasarım Elbise: Tesettür Tunikler

Gözde Tasarım Elbise: Tesettür Tunikler

Tunik elbiseler, çeşitli sezonlarda tasarımları o sezonun modasına ait tasarımlar olmakta. Ancak tasarımcıların yaratıcılığı dikkate alındığında, her sezon aslında diğer sezonlarla örtüşen tasarımlar görülebiliyor. Gerek aksesuar gerekse de desen tasarımları ile gözde olmayı başaran tunik modelleri birkaç parça etkileyiciliğini sonraki sezonuna aktarabiliyor.

Her sezon yeni tasarımlar canlı olsa da önceki sezonlardan alınan ilhamlar ile tasarımlar namütenahi boyutlarda mağaza camlarında karşımıza çıkabiliyor.

İddialı Kombin İçin Tunik Modelleri

İddialı tunikler tek başına stili yaratabileceği gibi bazen de stil için yeterli olamayabiliyor. Tam da bu zamanda kombin seçenekleri imdadınıza yetişebilir. Kombin için her tunik önerilmese de aslında stiliniz için son karar sizin olacaktır.

Özel etkinlikleriniz ve özel günleriniz için size en uygun iddialı kombin tesettür tunik örneklerini;

* Tunik & Pantolon: Tunik ve pantolon aslında benzersiz kombin uyumuna sahiptir. Özel etkinlikler için resmi hava da kattığı bilinir.

* Tunik & Etek: Bu ikili kombinde renk uyumunun yanı sıra desen uyumu da oldukça önemlidir. Uyum sağladığını düşündüğünüz bu kombin ile özel etkinliklerde göz alıcı olabilir.

* Tunik & Şal: Şal ve tunik kombinleri sıkça tercih edilmese de uyumlu renkler ile iddialı olabiliyor. Özel etkinliklerin yanı sıra iş ve toplantılarda da kombin kullanılabilir.

bu şekilde sıralayabiliriz. İddialı kombin tesettür tunik , belirtilen modeller ile rahatlıkla eşleştirilebilir.

Güçlü Detaylara Sahip Aksesuarlı Tunikler

Aksesuar parçalar ve desenler ile süslenen tunikler, diğer tunik modellerine nazaran daha da ilgi görmektedir. İlgi ve alakanın yoğunluğu ile aksesuar detaylı tunik modelleri tasarımcılar için odak noktası olmaya devam ediyor. Normal detayı ile aksesuar parçalı tuniklerin yanı sıra daha güçlü detaylar ile raflarda yer alan aksesuarlı tesettür tunik modelleri;

* Bordo rengine sahip, yaka desenli ve aksesuarlı tunik,

* Fıstık yeşili rengi ile bel kısmı aksesuarlı tunik,

* Fırfır detayı ile gül kurusu rengi de modeller arasındadır.

* Hardal rengine sahip düğmeli aksesuarı bulunan tunik modeli de

raflarda yerini alarak kullanıcısını beklediğini gösterebiliyor. Bu modellerin tasarım gücü dikkate alındığında, yeni sezon için ideal örnekler ile tasarımcılara ilham vermesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir