tesettür tunik

En Tredn Tesettür Tunik Kombinleri Nelerdir?

En Tredn Tesettür Tunik Kombinleri Nelerdir?

Şık ve modern görünmek isteyen tesettürlü kadınların modayı yakından takip ettiği bilinmektedir. Tesettürlü kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi de yeni sezon tesettür giyim konusunda en fazla hangi trendlerin ve hangi kombinlerin ön plana çıkacağıdır. Tesettür giyimde hangi kıyafetin hangi aksesuarlar ile tercih edileceği, altına ne model ayakkabılar giyileceği, ne tür çantalar ve ne tür cüzdanlar kullanılacağı tesettürlü kadınların sıklıkla kararsızlık yaşadığı konular arasında yer almaktadır.

Tesettür Tunik Modellerinde Yer Alan Baskılı Kreasyonlar

2019 yılının en fazla tercih edilen kıyafetler arasında pul payet baskılılar ve baskılı garni modeller yer almaktadır. Haki yeşil, pembe, kırmızı, siyah, bulut mavisi ve koyu mavi renk tonlarında renk alternatifleri ile pantolon ve ayakkabılarla kolaylıkla uyumlu hale getirilerek tesettürlü kadınlar kendine özel tasarımlar oluşturabilmektedir.

Tesettür Tuniklerde Yer Alan İnci Detay Vurgusu

Ayrıca canlı renklerden oluşan kol kısmı nakış işlemeli v yakalı, düğme detaylı ve uzun tesettür tunik çeşitleri de tesettürlü kadınlar tarafından en fazla tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. 2019 yılı yeni sezona damgasını vuran incili detayların da yer aldığı tercihler arasında incili dantel güpürlü giysiler, rahat kullanımın yanı sıra oldukça şık ve zarif bir görünümde sunmaktadır. Bu model tunikleri kombine uyumlu saat ve kolyeler ile desteklenerek daha göz alıcı bir kombin elde edilebilir.

Sportif Tasarımlar İle Günlük Hayatta Rahatlığı Yaşayın

Gömlek nakışlı tesettür tunik modelleri ise spor tarza imkan tanıyarak hareketli bir dış görünüş sağlanmaktadır. Beyaz pantolon ve açık renkli spor ayakkabı modeli ya da babetler ile kombinlenerek kreatif tasarımlar ortaya konulması mümkündür. Sportif tesettür tunik modellerine ek olarak HI ve NO baskılı tunik modelleri de günlük hayat içerisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Bu tunik modellerinin hem omuz kısımlarında hem de baskı detayları üzerinde yine inci detaylarına yer verilerek yeni sezon modasına ayak uydurulmuştur. Gündelik hayatta ve çalışma ortamında daha konforlu ve daha rahat hareket edebilme adına dantelli omuzlardan oluşan kolyeli tunik modelleri de özellikle altın sarısı ve safir rengi gibi askılı çantalar ve ya uzun cüzdan modelleri ile harika bir uyum oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir