tesettür abiye

En Şık Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Seçilir?

En Şık Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Seçilir?

Kadınlar günlük yaşamlarında ve özel davetlerde doğru kıyafetleri tercih etmeliler. Özellikle beğenilen ve doğru parçalar ile kombin yapılan bu kıyafetler en uygun şekilde seçilmelidir. Son yıllarda tesettür giyim de çok fazla seçenekler ortaya çıktı. Farklı kombinler ve kıyafetler genç yaşlı herkese hitap ediyor. Özellikle tesettür abiye kıyafetleri tercih eden hanımlar kendilerine en uygun modelleri tercih ediyorlar. Tesettür giyimde abiye kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Kişisel zevklere ve beğenilere göre abiye kıyafet seçimi çok önemlidir. Bu nedenle doğru kıyafet tercihi yapılmalıdır.

TESETTÜR ABİYELER NASIL SEÇİLMELİDİR?

Tesettürlü hanımlar kıyafet tercihlerinde kendilerine en uygun giysileri tercih etmeliler. Kıyafet alınırken gidilecek yere göre tercihler yapılabilir. Özel davetlerde giyilecek abiye kıyafet seçimi çok önemli. Abiye kıyafetler vücuda tam olarak oturmalıdır. Abiye kıyafetler ne bol ne de çok dar olmamalıdır. Bunun yanı sıra tesettür abiye modelleri için kişiye en uygun olanlar tercih edilmeli. Açık cilt tipine sahip olan hanımlar genellikle koyu tonda kıyafetleri tercih ederler. Koyu tenli hanımlar ise açık ve beyaz tonlarda abiye kıyafetler ile oldukça şık ve zarif görünebilirler.

TESETTÜR ABİYELERDE DOĞRU KOMBİN NASIL YAPILIR?

Hanımlar tesettür abiye modellerini doğru parçalar ile kombin yapabilirler. Tesettür giyimde doğru parçalar ile kombin yapmak çok önemli. Özellikle abiye kıyafet kombini doğru parçalar ile kombin yapılmalı. Tül ve dantel parçalar ile süslenen abiye kıyafetlere uygun topuklu ayakkabı tercih edilebilir. Ayrıca bu kombin şık bir el çantası ile birleştirilebilir. Önemli olan kıyafete uygun bir başörtüsü tercih etmektir. Abiye kıyafet gösterişli ise başörtüsü daha sade ve düz olmalıdır. Sade bir abiye kıyafetin üzerine ise gösterişli bir başörtüsü tercih edilmeli. Bu şekilde kombin tamamlanabilir.

HANIMLAR ABİYE MODELLERİNİN BAKIM VE TEMİZLİĞİNİ NASIL YAPMALILAR?

Tesettürlü hanımlar kıyafet tercihinde kolay temizlenen ürünleri tercih etmeliler. Abiyeler hassas kumaşlardan yapıldığı için kuru temizleme yapılması öneriliyor. Tesettürlü hanımlar abiyelerini soğuk suda elde yıkayabilirler. Bu şekilde yıkandıktan sonra kurumaya bırakılan abiyeler dikkatli ütülenmeli. Abiye kıyafetler, düşük devirde ve dikkatli bir şekilde ütülenmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir