tesettür abiye

En Güzel Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

En Güzel Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyim her geçen sezon ve her geçen yıl kendi bünyesine çok farklı model kıyafet ekleyerek daha da gelişiyor. Bu sezon içinde yepyeni koleksiyonlar sunan tasarımcılar elbette özel gün ve gecelerde giyilmek üzere birbirinden farklı ve birbirinden güzel modelde tesettür abiye kıyafetleri tesettürlü kadınların beğenisine sunuyor.

Pullu Abiyeler Geceyi Aydınlatmanızı Sağlayacak

Bu yeni sezonda tamamen pullu olan elbiseye belden eklenip, arka ve yanları örterek bileklere kadar ulaşan tüllere sahip çok şık görünümdeki tesettür abiye modelleri bulunuyor. Mürdüm, yeşil, bordo, siyah ve lacivert gibi renk seçenekleri ile baştan ayağa parladığınız, oldukça şık görüneceğiniz bu tesettür abiye modelini çok seveceksiniz. Giyildiğinde baştan aşağı bambaşka hissedeceğiniz oldukça güzel olan bu abiye modellerini mutlaka enemelisiniz. Teninize en yakışan renkteki ve en güzel göründüğünüz modeli seçerek giyinebilirsiniz.

Pelerinli Zarif Tesettür Abiye Modelleri

Bu senenin en güzel ve en çok giyilen tesettür abiye modellerinden biri olarak pelerinli modeller en başta geliyorlar. Düz bir elbisenin üzerine bazı modellerde omuzdan ayak bileklerine kadar uzanan pelerinler bulunurken, bazı modellerde ise omuzdan bele kadar inen pelerinli modeller bulunuyor. Oldukça farklı renk seçeneklerine sahip olan bu model özel davetlerde sizin rahat olmanızı sağlarken, şık bir görünüm sağlayacaktır. Rahatlığın ve şıklığın bir arada olduğu bu model tüm kadınların hoşuna giden modellerden biri oluyor. Pelerinli bu modeller henüz hamileliğinin ilk aylarında olan tesettürlü kadınları da kolaylıkla ve rahatlıkla giydikleri bir modeldir.

Şifon Üstlü Tesettür Abiye Modelleri

İkili takım gibi görünen elbise modelleri çok sevilen modellerden biridir. Şifon üstlü tesettür abiye modelleri üst ve altın farklı renklerde olduğu, üst kısmın asimetrik kesim şifon detaya sahip olması ile farklı ve oldukça zarif görünümlü bir elbise modelidir. Genel olarak boyun kısımlarında gül ya da çiçek motifleri ile süslenir. Bu model tesettür abiyeler daha çok spor şık görünüme sahiptir. Genel olarak bu modeli tesettürlü genç kızların tercih ettiğini görmekteyiz. Spor şık kıyafetleri seven her kadının çok beğendiği bu tesettür abiye modeli özel gün ve gecelerde giyilmek için çokça tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir