tesetturisland.com

Büyük Beden Tesettür Giyim

Büyük Beden Tesettür Giyim

Tesettür giyim alışverişlerinde yaşanan en büyük problemlerden biri de beden sıkıntısıdır. Özellikle büyük bedenlerde bu sıkıntı çok daha fazla olabilmektedir. Bu sorunun önüne geçebilmek için bir takım çözümler üretebilirsiniz. Bu metinde beden konusu ile ilgili sorunlar karşısında nasıl bir yöntem izlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi vereceğiz.

Öncelikle tesettür giyim sitelerinde ürün sayfalarında beden tablosu olarak adlandırılan bir beden ölçeği yer almaktadır. Genellikle ürün bedenlerinin olduğu bölümde bulunan bu butona tıklayarak firmanın ürünleri için kullandığı beden ölçülerini görebilirsiniz. Bu beden ölçüleri vücudun göğüs, bel ve basen bölgesini baz alan ölçüleri içermektedir. Genellikle cm cinsinden olan bu ölçüler ve ölçülerin denk geldiği beden aralıkları bu tabloda belirtilir. Kendi vücudunuzun göğüs bel ve basen bölgesini bir mezura yardımı ile ölçerek siz de kendi bedeninizi bulabilirsiniz.

Beden tablolarında beden ölçülerinin ülkelere göre değişkenlik gösteren beden kalıpları da gösterilmektedir. Tesettür giyim ürünlerinde ve diğer ürünlerde beden ölçüleri ülkeden ülkeye değişebilmektedir. Eğer Avrupa’dan sipariş verecekseniz bu kalıpları kontrol etmenizde fayda vardır.

Büyük beden tercih edecekler için özellikle tesettürlü abiye elbiselerde ve günlük elbiselerde ürünün büyük beden için özel tasarlanmış modellerini tercih etmek gerekir. Genellikle 38 beden için tasarlanan tesettür giyim ürünlerinde beden büyüdükçe şekiller desenler ve işlemeler bozulabilmektedir. Bunun önüne geçmek için de büyük bedenlere özel olarak dikilen veya tasarımların büyük bedene uyarlanmış hallerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Tesettür giyim ürünlerinde büyük beden tesettürlü elbiseler tercih ederken daha çok kup detayına dikkat etmenizde fayda olabilir. Kup dikişleri tesettür giyim ürünlerinde ve özellikle tesettürlü abiye elbise modellerinde göğüs kısmından bele kadar korse görevi de görebilen ve elbisenin vücuda oturmasını sağlayan detaylardır.

Büyük beden tesettür giyim siparişlerinizde tesettür giyim sitesi ve online mağazalarının değişim ve iade imkanlarına da göz atmanızda fayda var. Değişim ve iade imkanları sayesinde herhangi bir beden probleminde kolay ve zahmetsiz şekilde halletmiş olursunuz.

Tercih ettiğiniz tesettür giyim sitesinin fatura kesip kesmediğini de kontrol etmenizde fada var. Fatura kesilmesi aynı zamanda alışverişinizin devlet denetiminde olduğunu yasal olduğunu ve haklarınızın devlet tarafından korunduğunu ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir