tesetturisland.com

Baharda Ne Giymeli?

Baharda Ne Giymeli?

Tesettür giyim tercih edenler için mevsimsel değişimler renk ve yeni model tesettür giyim ürünleri tercihleri için de önem arz eden bir arayışa girebiliyor. Tesettür giyim ile alakalı seçenekler son yıllarda hayli fazla sayıda artmış durumdayken kullanıcılar için de aralarından kendilerine en uygun olanı seçmek biraz zor olabiliyor. Bu yazıda tesettür giyim tercihlerinizde ne gibi kriterlere önem göstermeniz gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Yeni sezon tesettür giyim ürünlerinde moda olan renkler nelerdir öncelikle buna bakmanız gerekir. Her sezonun ve her mevsimin trend olan renkleri birbirinden farklıdır. Kimi zaman benzer renkler de geçmiş senelerde trend olmuş olabilir ama bu noktada da önemli olan trend olan renkler ile o renkler üzerine uygulanan desenler, detaylar veya elbise kesimleri, dikimleri ve görünümleri birbirinden farklı olabilir. Elbette her sezonda yeni bir tesettür giyim elbisesi almak zorunda değilsiniz. Bunun yerine Mevcut ürünlerinize ufak dokunuşlarla yeni sezona hazır ve şık bir kıyafet tasarımı elde edebilirsiniz.

2017 tesettür giyim trend renkleri arasında öncelikle kırmızı ve siyah renk ön planda olacak. Bu renklerin temel işlevi baskın ve feminen duyguyu ön plana çıkarmaktır. Bu renklerin yanında kırmızı ve siyahın çeşitli varyasyonları da kullanılabilir. Alternatif renkler olarak da fuşya, nehir mavisi ve zümrüt yeşili gibi renkler özellikle başörtülerinde ve tunik modellerinde sıkça karşımıza çıkacak renkler diyebiliriz.

Tesettür giyim yeni sezon tasarımlarında ise karşımıza ışıltılı ve parıltılı dizayn ve işlemeler çıkıyor. Özellikle düğün merasimlerinde, nişan, söz ve özel davetlerde, iftar yemeklerinde, sünnet ve mevlit organizasyonlarında kullanılan veya daha çok tercih edilen tesettürlü abiye elbise modelleri üzerinde göreceğimiz bu parıltılı ve ışıltılı detaylar kimi zaman boncuk işlemelerle, kimi zaman gold dantel işlemelerle, payet detaylarla veya simli yapılarla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Siyah renk elbiselerin revaçta olacağı 2017 tesettürlü abiye elbise trendlerinde gold detaylı dantel işlemeler sizin de tercih edebileceğiniz ve gayet şık ürünler olacaktır. Bunun yanı sıra balenli yani belden oturtmalı ve dikine hatlara sahip tesettürlü abiye elbiselerle hem daha ince hem de daha uzun görünüm sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir