2020 tesettür tunik

2020 Yılı Tesettür Elbise Modası

2020 Yılı Tesettür Elbise Modası

Tesettür modasının kendini geliştirmesi ve yenilikleri takip etmesi hanımlar tarafından merak uyandırmaktadır. Pek çok hanımın tesettür elbise merakı ile yeni sezonda farklı modeller tasarlanmaktadır. 2020 tesettür elbise modasında kolları fırfır detaylı elbiseler bulunmaktadır. Kazayağı desenleri ile tasarlanan bu elbise modelleri kış sezonunu yansıtan elbise modellerinden biridir. Kazayağı elbise modellerinde etek kısmı volan detaylı olan elbiseler en çok tercih edilen elbiselerden biridir.

Elbisenin üst kısmında yalnızca uzun askılar olması da kazaklar ve gömlekler ile giyilmeyi sağlamaktadır. Kazayağı modelde tasarlanan bu 2020 tesettür elbise modeli beyaz ya da siyah renk balıkçı kazak ile kombinlenmektedir. Günlük rahat bir kombin oluşturmak isteyen kişiler bu parçaları bir araya getirerek kendi tarzını gün içerisinde yansıtabilir.

Kaz Ağayı Desenli Elbise İle Rahat Kombin Oluşturma

Kazayağı deseni tesettür giyimde en beğenilen desenlerden biridir. Farklı pek çok modelin tasarlandığı bu desende 2020 tesettür elbise hanılar tarafından beğenilerek kombinlenmeketdir. Bu elbise modeli ile rahat bir kombin yapmak isteyen kişiler içerisine siyah salaş kazak seçimi yapabilir. Bu kazağın üzerine deri ceket elbisenin etek kısmını daha güzel gösterecektir.

Bu kombinde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer husus ise ayakkabı, çanta seçimleridir. Elbiseye vintage hava katmak isteyen kişiler bu kombinin üzerine beyaz renk kol askılı çanta seçimi yapabilir. Altına uzun topuklu bot seçimi de hem rahat hem şık bir görünüm sağlayacaktır.

Kazayağı Desenli Şık Elbise Modelleri

Kazayağı model tesettür elbise modelleri kış aylarının simgesi olarak bilinmektedir. Bu desenlerin bulunduğu kumaşta pek çok farklı elbise modeli tasarlanmaktadır. Tesettür giyim için en beğenilen elbise modellerinden biri uzun jile elbiselerdir. Bu elbiselerin içerisine giyilen ince salaş gömlekler kişiye şık bir kombin önerisi sunmaktadır.

Kazayağı deseninin jile elbise üzerinde bu denli şık durmasının sebebi ise kumaşının yapısıdır. Kış aylarında en çok tercih edilen kumaş çeşitlerinden biri olan kalın kumaşlarda bu desen sıkça görülmektedir. Kumaşın kalın olması da kış ayları için uygun bir elbise tasarımı sunmaktadır. Bu elbisenin bel kısmında bulunan kalın kemer de elbiseye hareket katan bir detaydır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir