2020 tesettür tunik

2020 Tesettür Tunik Modasında Koyu Renkler

2020 Tesettür Tunik Modasında Koyu Renkler

Tesettür modasının en sık tercih edilen üst giyim ürünlerinden biri tuniklerdir. Pek çok renk ve desende özel olarak tasarlanan tuniklerde koyu renk modası 2020 yılında kendini göstermektedir. 2020 tesettür tunik modellerinde koyu kahve tonları ve toprak rengi sezonun modasını koyu renkler ile yansıtmaktadır. Toprak tonlarında üretilen tesettür tunik modellerinde en beğenilen model ise yarasa koldur. Yarasa kol büyük bedenden küçük bedene kadar herkesin giyebileceği şekilde üretilmektedir.

Koyu renklerde üretilen 2020 tesettür tunik modellerinden bir diğeri ise tuniğin bir kısmının uzun diğer kısmının kısa olmasıdır. Bu tür modeller bol paça pantolonlar ile birlikte kombinlenerek takım havası yaratmaktadır. Aynı zamanda tuniğin yaka kısmının da dik yaka olması daha güzel bir duruş sergilemeye yardımcı olmaktadır.

Koyu Renk Tesettür Tunik İle Kombin Yapma

Yeni sezon tunik modasını yansıtan modellerden biri koyu renk tuniklerdir. Koyu renk tunik modellerinde ince ayrıntılar bulunmaktadır. Kişi kendi tarzına uygun olan bir model seçimi yaparak kombin oluşturabilir. 2020 tesettür tunik modasında yarasa kol model tuniğin altına kalem etek seçimi yapmak kombinin şık durmasını sağlayacaktır.

Bu iki parçanın da aynı renk olması tunik etek takımı oluşmasını sağlayarak güzel bir hava katacaktır. Tuniğin altına babet ya da mevsime göre bot seçimi yapılabilir. Koyu renklerde tercih edilen kıyafetlerin üzerinde desenli eşarp seçimi doğru olacaktır. Aynı zamanda aksesuar olarak uzun kolye takmak da kombine hareket katacaktır.

Koyu Renk Tunik Modellerinde Dikkat Çeken Detaylar

Koyu renk tuniklere hareket ve canlılık katmak için tuniğin üzerinde taş ve işleme detaylarına yer verilmektedir. Koyu renklerde tasarlanan tesettür tuniğin yaka kısmında bulunan parlak ip işlemeleri tuniğin göz alıcı gözükmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu işlemelerin kol kısımlarında da devam etmesi tunik için havalı bir görünüm oluşturur.

Koyu renk tesettür tuniklerin omuz kısımlarının dik duruşu en dikkat çeken detaylardan biridir. Bu tarz tunikler tek parça şeklinde giyilmektedir. Bu nedenle genellikle sonbahar aylarında tercih edilir. Omuz kısımlarının dik duruşunun yanı sıra bu kısımlarda bulunan boncukların sarkması da özel davet kombinleri için dikkat çekici bir model oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir