Tesettür tunik

2019 Yılı Tesettür Tunik Tasarımları Nelerdir?

2019 Yılı Tesettür Tunik Tasarımları Nelerdir?

Günlük yaşam içerisinde muhafazakar kadınların büyük ölçüde tercih ettiği tesettür giyim ürünlerinden biri olan tesettür tunik çeşitleri, günümüz modasında çok farklı modeller dahilinde karşımıza çıkmaktadır.

Tunik modelleri içerisinde tesettürlü kadınlar istediğini seçerek, başka kıyafetler ile birlikte kombinleyerek oldukça muhteşem kombinler oluşturabilirler. Tesettür tuniklere olan ilginin artması ile birlikte moda tasarımcıları her yeni sezon birbirinden farklı modellere imza atmaktadır. Tesettürlü kadınlar eğer vücut hatlarının belli olmasını istemiyor ise mutlaka bol kesime sahip tunik modellerini tercih etmelidir.

Her mevsime uygun tunik modelleri bulunduğundan dolayı, tunik satın alır iken mevsim şartları kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Yaz aylarında ince kumaş kış aylarında ise kalın kumaştan tasarlanan tunik modelleri tercih edilmelidir. Tesettür tunik modellerini günlük hayat içerisinde giyebileceğiniz gibi, gösterişli detaylara sahip olan tunik modellerini özel gün ve özel organizasyonlarda tercih edebilirsiniz.

Yaz Aylarında Açık Kış Aylarında İse Koyu Renkler Tercih Edilmelidir

Tesettür tunikte sıcak geçen yaz aylarında canlı ve açık renk, soğuk geçen kış aylarında ise koyu renklerden tasarlanan tesettür tunik modelleri tercih edilmelidir. Yaz aylarında gün ışığına uygun açık tonlar ile harika bir uyum elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bahar mevsimlerinde bebe mavisi, pembe ve pudra renkli tunikler ön plana çıkmaktadır. Kış aylarında ve tesettürlü kadınlar fazla kilolarını gizlenmek istendiği zaman ise siyah, lacivert ve kahverengi gibi renkler tercih edilmelidir. Tesettür tuniklerde çiçekler, geometrik desenler ve yazı gibi detaylar yer alabilmektedir.

Tesettür Tunik Modelleri Pek Çok Kıyafet İle Kombin Yapılabilir

Birçok kıyafet ile birlikte kombin edilebilen tunik modelleri genel olarak kot, kanvas ya da kumaş pantolonlar ile kombin edilmektedir. İnci detaylı model, yarasa kol detay ve çizgili model tesettür tunikler, 2019 yılı yeni sezonda dikkat çeken tasarımlar içerisinde yer almaktadır. Tunik modelleri bol kesim olarak tasarlandığı için dar pantolonlar ile de tercih edilebilir. Her ne kadar siyah rengi risksiz olsa da haki, mavi, fuşya, kiremit, pembe, sarı ve mor gibi trend renklere de tesettür kombinlerde çok fazla yer verilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir