2019 tesettür tunik

2019 Yılı Tesettür Tunik Modası

2019 Yılı Tesettür Tunik Modası

Tesettür modası denildiği zaman ilk akla gelen giyim türlerinden bir tanesi de tunik olmaktadır. Hem tesettürlü kadınların hem de tesettür giyimini seçmeyen kadınların rahatlıkla kullandığı bir modeldir. kombin yapılabilme özelliğinin yüksek olması ve kolay bir şekilde giyilebiliyor olması ile birlikte 2019 tesettür tunik modelleri kadınlar için son zamanda moda olmuş bir giyim şeklidir. Tesettür ile kombin yapılabilmesi adına uyumlu olan öne çıkmış modellerin 2019 tesettür tunik sezonunda nasıl seçim yapılması gerektiği kapsamında kadınların akıllarında bir kaç soru işaretleri oluşmaktadır.

En uyumlu tunik kombinlerini oluşturabilmek adına öncelikle vücut ölçü ve standartlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kombin oluşturulmasının güç gibi görünüyor olmasına rağmen eteklerle, takılarla ve pantolonlarla kombin yapılması aslında oldukça başarılı ve kolay olmaktadır. Her zevke ve yaşa uygun olarak şık modellerin seçilmesi ve günümüz modasına uygun modellerin tercih edilmesi tesettürlü kadınların daha hoş ve zarif gözükmesini sağlanabilmektedir. Vücut ölçülerinize en uygun tunik modelini seçerek kombin oluşturabilirsiniz. Peki tesettür 2019 tesettür tunik modelleri nasıl oluşturulur?

Tunik ve Dar Paça Pantolonun Uyumu

Tesettür tunik seçiminde bulunduktan sonra nasıl uyum sağlamanız konusunda karasızlık halindeyseniz eğer mutlaka sade çok karışık olmayan bir pantolon tercih etmelisiniz. Renkli tunikler seçmenize bağlı olarak önemli parçanızın tunik olarak kalması için seçtiğiniz pantolonunuzun son derece basit özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Koyu renkler şeklinde tunik tercih ediyorsanız eğer buna zıt olarak açık renk pantolon seçimi yapmanız gerekmektedir.

Tunik ve Yeleklerin Uyumu

Son yıllarda oldukça fazla kullanılan tesettür yelekler ve tunikler ile de şık bir kombin yapabilirsiniz. Uzun tunik seçimi yaptığınız zaman muhakkak basen bölgesine kadar uzanmakta olan yelekleri kombinlemeniz gerekmektedir. Kullandığınız yeleğin boyunun tunik boyundan çok daha uzun olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tunik ve Bol Paça Pantolon Uyumu

Basenlerin gizlenmesi konusunda peplum detaylarına sahip tunikler işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Vücudun daha orantılı ve hoş bir şekilde görünmesini sağlarken aynı zamanda da oldukça rahat bir kullanım imkanını müşteriye sunmaktadır. Bu tarz kombinlenen tuniklerin kesinlikle bol paça pantolonlar ile kombinlenmesi doğru tercih olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir