2019 tesettür tunik

2019 Tesettür Tunik Kombin Önerileri

2019 Tesettür Tunik Kombin Önerileri

Tunik modası tesettürlü hanımlar için vazgeçilmez bir modadır. Pek çok kıyafet ile uyum sağlayan tunikler her sezon farklı renk ve modellerde tasarlanmaktadır. Bu tunik modellerini doğru bir şekilde kombinlemeniz de sezona uyum sağlamanız için çok önemlidir. 2019 tesettür tunik modellerinde en çok tercih edilen model turuncu renk yaka detayı boncuklu tuniklerdir. Bu tunik modellerinde turuncu rengin sıkça kullanılmasının nedeni ise sezonun tarzını yansıtmasıdır. Bu tarz tunikleri doğru parçalar ile birleştirebilirsiniz.

Turuncu kombinin altına siyah pileli ya da volanlı etek seçiminde bulunabilirsiniz. Üzerinize alacağınız mavi kot ceket ise turuncu rengi ile tarz bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Bu kombinin altına dilerseniz siyah bot ya da siyah babet giyebilirsiniz. Babet seçimi sonbaharın güneşli günleri için uygun olacaktır. Bu kombini destekleyecek bir çanta ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

2019 Tesettür Yeni Tunik Modelleri

Dantel detaylarının fazlaca kullanıldığı bu sezon 2019 tesettür tunik modası için devrim niteliğindedir. Bu tarz tuniklerde tuniğin alt kısmında bulunan dantel işlemeler aynı şekilde yaka kısmında da bulunmaktadır. Bu model tuniklerde genellikle koyu renkler tercih edilmektedir. Sezonun önde gelen renklerinden biri ise bordodur. Bordo rengindeki tunik modellerinde kol kısmının açılır şekilde olması tuniğe modern bir hava katmaktadır.

2019 tesettür tunik modellerinde gençlerin en sık seçim yaptığı model ise düz yarasa kol hardal sarısı tunik modelleridir. Bu modeller rengin göz alıcı olması ve modelin genç kesime çok yakışması ile ünlüdür. Bol kot pantolon ya da İspanyol paça pantolonlar ile çok rahat kombinlenmektedir. Bu yeni sezon tunik modelleri her yaşta tesettürlü hanıma hitap etmektedir.

Tesettür Modasının Göz Alıcı Tunik Modeli

Tesettürlü hanımlar kendini güzel gösterecek ve tesettüre uygun parça seçiminde bulunmaktadır. Tesettürlü parçalar arasında tunik, genç kesiminde sıklıkla tercih ettiği parçalardandır. Göz alıcı tunik modellerinde kol kısımlarının tamamı payet kumaş olan tunik modelleri ile kendinden işlemeli model tunikler özel davetler için göz alıcı hava yaratmaktadır. Aynı zamanda kolların uç kısımlarında bulunan dantel detayları ise iş hayatınızda yapacağınız kombinler için uygun bir parça olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir