2018 tesettür elbise

2018 Tesettür Elbiselerdeki Yenilikler

2018 Tesettür Elbiselerdeki Yenilikler

Daha Sade Renk Tonları

 

Sezonun son trendlerine göre pastel ve sade renk tonları daha popüler olduğu için sitemizdeki 2018 tesettür elbise modellerinde de bu renk tonlarına öncelik verilmiştir. Daha modern ve minimalist bir görüntü oluşturan bu renk tonları elbiselerin daha sade bir hava kazanmasında ve kadınların bu sadelikle bile şık olmasında önemli bir rol oynar. Özellikle toz pembe, cam göbeği, açık sarı, krem ve beyaz gibi renkler elbiselerde kullanıldığında ortaya hoş bir görüntü çıkmakla birlikte aynı zamanda daha feminen bir hava yaratılmış olunur. Sitemizde bulunan pastel renklere sahip elbiselerden satın alarak günlük hayatta ve özel günlerde sade bir hava ile de şık olunabileceğini herkese kanıtlayabilirsiniz.

 

Yeni Tasarımlar İle Daha Hoş Görüntüler

 

Aynı zamanda sitemizdeki 2018 tesettür elbise modellerindeki yeni tasarımlar da sezonun göze çarpan gelişmelerinden biri olarak sayılabilir. Tasarım olarak büyük bir değişikliğe tüm elbiseler üzerinde rastlamak mümkündür. Bu tasarım değişikliğinin elbiselerin kesim şekilleri üzerinde uygulandığını sitemizden görmek mümkün. Özellikle elbise modellerinin kol kısımlarındaki bol kesimler ona daha salaş bir hava kazandırır ve aynı zamanda elbisenin şıklığını da tek başına sağlar. Bunun yanında sitemizdeki elbiselerin etek kısımlarındaki çapraz, oval, dar, bol gibi farklı kesim biçimleri de elbiselere farklı bir hava katmaktadır. Sitemizdeki elbiselerde göreceğiniz bu farklı kesimler ile tarzınıza hitap eden modeli bulmanız daha kolay olacaktır.

 

Yeni Detayların Sadeliği

 

Aynı zamanda sitemizdeki elbiseler üzerinde kullanılan yeni detaylar da geçtiğimiz sezonlara göre farklılık göstermektedir. Sitemizdeki 2018 tesettür elbise modellerinde kullanılan bu yeni detaylar arasında inci, tül, nakış, işleme, fiyonk ve püskül en dikkat çekenleridir. Bu yeni detaylar sayesinde elbiseler canlılık kazanarak görüntüleri ile daha fazla ön plana çıkmış olur. Sezonun en önemli kriteri sadelik olduğu için elbiseler üzerinde kullanılan detaylar küçük ve azdır. Ancak gösterişli bir yapıya sahip oldukları için elbisenin göz alıcı bir havaya sahip olmasını sağlamaktadır. Siz de sitemize giriş yaparak sezonun en son trendlerini yansıtan elbise modellerinden satın almak için anında alışverişe başlayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir